Angel Sword
4 (58)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Рольових ігор все більше, але ця виявилася першою де вашим героєм стане один з ангелів! Ніяких орків, ельфів і гномів, тільки ангели, звичайні або занепалі - вирішуйте самі! Розробники гри - DVide Arts Incorporated толком не встигли засвітитися на андроїдах, тому що всі їх проекти платні, цей, до речі, не виняток. Якщо чесно - не бачу сенсу робити рольову гру платною, завжди простіше додати щось на зразок доната, про який, втім, вони теж не забули, так що у нас платна гра з потужним Донатом ... пичалька, одним словом!

Сюжет гри Angel Sword обертається навколо легенди про одне епічність зброю, а саме - мечі правосуддя, який, за переказами, кували самі боги! Однак, цей меч був вкрадений магом, який перейшов на темну сторону (заманили печеньки), так що почалася повномасштабна полювання. Найуміліші помічники богів - ангели, ось їх у великій кількості відправили на землю щоб розшукати той самий меч, ніж ми і будемо займатися.

Рольова складова в грі Angel Sword звична багато і взагалі-то повноцінна, не дивлячись на те, що платформа для гри мобільна. Сюжет у нас вже є, щоб його протягувати розробники додали велику кількість цікавих квестів, героя потрібно качати і одягати, шукати йому зброю і так далі, само собою, амуніція і зброї дуже багато, є де розвернутися. Крім цього є широкі можливості для персоналізації, можна вибрати колір крил, шкіри і навіть набити татуювання. Крім квестів які потрібно виконувати за сюжетом є багато інших завдань, які доступні завжди і скрізь, сторонніх персонажів у грі багато. Найважливіше в цій рольовій грі - великий відкритий світ, подорожувати в якому можна в будь-якому напрямку, так що гра дійсно повноцінна, на відміну від багатьох у цьому жанрі сьогодні.

У зв'язку з великою кількістю можливостей і відкритим світом деяким попущением стала графіка, вона хороша, але опрацювання навколишнього світу і деталізація на середньому рівні, тим не менш, виглядає прийнятно. Основний негатив - той факт що гра з Донатом, а можливість її завантажити обійдеться в 6,5 доларів, що досить багато. Однак, реальних альтернатив гра не має, так що якщо хочете нормальну PRG з відкритим світом на своєму андроїд - качайте. Плюс, очевидним фактом стане й те, що без інтернету грати в Angel Sword ви не зможете.

Підсумок: гідний представник свого жанру, особливо якщо не забувати що грати можна з мобільного телефону ...


Реклама

Angel Sword для ASUS Memo

Рейтинг:

(58)
3.99★ 79.88%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/23 07:01
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |