Remixed Pixel Dungeon
4.5 (6)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

До пикселям багато власників андроїда вже звикли, хтось навіть їх любить, з кожним роком їх стає все менше, однак, завдяки ентузіастам вони продовжують жити. Дана гра є приймачем спадщини знаменитої Pixel Dungeon, яка теж є на андроїд, але не подумайте що це якийсь клон або якась погана копія, тут все простіше. Спочатку, гра Pixel Dungeon була випущена з відкритим вихідним кодом, так що кожен бажаючий міг трохи переробити її для будь-яких цілей (само собою, при наявності бажання і можливостей, а точніше, навичок у цій справі).
Так розробники з NYRDS (ми з ними не знайомі) і випустили на ринок свій варіант цієї гри.
Жанр цієї гри - Roguelike, хтось ще називає його «рогалик», по суті, це щось на зразок Ранера серед ігор формату RPG. Головна відмінність - всі рівні генеруються випадковим чином, тому трохи схожі, не можуть похвалитися видатними конструкціями, але зате завжди різні, кожен раз коли ви починаєте з початку, а починати доведеться часто. Причина тому - даний жанр не передбачає можливості відродитися, так що ви подорожуєте по підземеллям, воюєте з монстрами і виконуєте невеликі квести поки ваш персонаж не помре. Після його смерті все починається заново, причому, на заново згенерованих рівнях. Багатьох це дратує, багатьох приваблює, проте, одним з яскравих прикладів такого підходу є стародавня гра Dungeons & Dragons, яку люблять і сьогодні. У будь-якому випадку, якщо цікаво - читайте далі;)
Розробники не стали сильно міняти гру, проте зібрали в ній кілька модернізацій з різних версій оригіналу, плюс, додали російську мову, якого багатьом не вистачало. Більш того, над грою продовжують працювати, модернізуючи і покращуючи її, так що скоро вона взагалі перетвориться на цукерку.
Складно писати про плюси і мінуси подібних проектів, тому що даний створений фанатами для фанатів і буде розвиватися, так, тут є невеликий Донат, однак, не підтримати людей які роблять твою улюблену гру - абсурдно, так що все що відбувається піддається логіці і розумінню.

Підсумок: якщо ви любите дуже складні і класичні «рогалики», при цьому довгий час відчували якийсь негатив через велику кількість текстів англійською мовою - ось вихід, плюс, це все ще відмінна і дуже цікава класична гра, яку не варто ігнорувати з- за простакуватою графіки.


Реклама

завантажити Remixed Pixel Dungeon 30.1.fix.33 для ASUS Memo

Нове в цій версії
remix.30.1
- Gameplay:
-- Gnoll Subclasses!
-- Snails!
-- Chaos Items progression nerfed.
-- Mana Potion is regular potion from now.
-- Badges now obtainable when playing DLC's (but not mods).
- Bugs fixed
Загальна інформація
версія 30.1.fix.33 (11056)
дата завантаження 2021-09-14 21:00
Розмір 19.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки NYRDS на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
4.48★ 89.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/21 07:04
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |