Cannon Hero Must Die
0.9 (6)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Буквально недавно на нашому сайті був огляд гри про порятунок сов - Owl Can not Sleep !, так от її зробили ті ж розробники, так що принципи яким вони слідують нам уже відомі. Так чи інакше, їх нова аркада не сильно складніше гри про сову, вона так само мило виглядає, але все так само наш герой фактично приречений на загибель.
Об'єктивно, гру теж можна назвати чимось на зразок Ранера, правда динаміки ніякої тут немає, але все ж гра може тривати максимально довго, а от наскільки, залежить виключно від вашої влучності, тому що сьогодні доведеться стріляти.
Ідея гри дуже проста, чимось нагадує Worms, але в рази простіше. Кожен новий етап, який дасть нам одне очко являє собою дуель між двома чоловічками, в руках у яких потужні гармати, щось на зразок базуки. У кожного учасника є свої переваги, наприклад ваше в тому що ви завжди стріляєте першим, а у противника - він ніколи не промахується ... так що постріл у вас всього один, промахнетеся - зустрічний постріл розірве вашого героя на шматочки і доведеться починати заново. Все що потрібно від гравця в даній ситуації - правильно розрахувати траєкторію пострілу, так що сподіватися на удачу як у тих же Angry Birds тут не вийде, тільки точне попадання, інакше смерть.
До явних плюсів гри Cannon Hero Must Die можна віднести як графіку, яка сподобається більшості, так і відсутність доната, який ніби як в будь-яку гру вже запихати стали, але все ж, тут його немає. Однак розробники не забули про рекламу, яка тут фігурує у форматі відео, яке періодично буде вас дратувати.
Об'єктивно ж, гра може здатися занадто простий (без сюрпризів) і примітивною, а так само несправедливою, бо противники дійсно ніколи не промахуються, а ви рано чи пізно точно промахнетеся. З іншого боку, такі правила і нічого з цим не поробиш.

Підсумок: ніякого цікавого світу ця гра вам не відкриє, але цілком зможе розтрусити ваші нерви і вбити деяку кількість часу, не просто ж так її називають тайм-кілером.


Реклама

завантажити Cannon Hero Must Die 2.3 для ASUS Memo

Нове в цій версії
- Issues fixed
Загальна інформація
версія 2.3 (7)
дата завантаження 2018-08-01 15:59
Розмір 27.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
0.85★ 17%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/15 06:20
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |