Save My Garden!
2.1 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Російські розробники під назвою Sharkywalls вирішили випустити свою першу гру на андроїд і це не ранер, що може бути і помилка, але все ж приємно. Але все ж ця гра не далеко пішла від класики, бо якщо розібратися, то це арканоид, так, самий звичайний арканоїд, тільки його одягли в незвичну оболонку і зробили схожим на багато сучасні ігри.


Не хочу сказати що запозичення це погано, особливо якщо розробники запозичують досить хороші ідеї. Зокрема в грі Save My Garden! Можна відразу помітити як мінімум два запозичення, геймплей - арканоїд, як я вже написав, а інші його елементи віддалено нагадують Angry Birds, зокрема - рівні на три зірки, карта по якій ви просувається і деякі інші дрібниці, що робить гру дуже приємною у використанні.

Не дивлячись на простоту гри, невеликий сюжет тут є, з ним все ж веселіше. Десь у казкових землях є великий сад з деревами, на які напали страшні паразити, власник саду не довго думаючи викликав на допомогу білок, які під вашим управлінням і допоможуть йому позбутися від зарази і очистити сад.
Кожен рівень являє собою дерево, на якому висять яблука, павутинки і паразити. Дві білки внизу розтягують батут, а третя стрибає вгору намагаючись вдарити паразита або схопити яблуко. Управляти вам доведеться білками з батутом, який являє собою аналог платформи в класичному арканоїді, а стрибає білка - аналог кульки. Павутинки допоможуть Беке отпружінівает і змінювати траєкторію польоту, паразити ж з першого разу не здаються, так що потрапити по ним доведеться кілька разів. Коли всі паразити знищені рівень кінчається і підраховується скільки печенек ви отримаєте, одне два або три.

Негатив у грі Save My Garden!
Оскільки гра для дітей (наскільки я розумію), то доната тут як такого немає, але гру випустили в двох варіантах, версію «тріал» яку можна завантажити безкоштовно і повну версію, ціна якої півтора долара, так що якщо дитині сподобається - доведеться розщедритися . Так само гра не блищить фізикою, яка була навмисно спрощена, щоб грати було простіше.

Підсумок: досить милий і приємний арканоїд для дітей, яскравий і добрий, так що цілком може знайти свою аудиторію, питання лише в тому, як багато людей будуть готові придбати повну версію.


Реклама

завантажити Save My Garden! 1.3 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.3 (11)
дата завантаження 2015-08-10 14:05
Розмір 32.8 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-08-10 17:06:07
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
2.09★ 41.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/12 06:04
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |