Fruit Blast
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Будемо відвертими, якщо в голові більшості людей поєднати такі поняття як «фрукти», «аркада», «андроїд», то багато хто зовсім вірно подумають про гру Fruit Ninja, яка з'явилася досить давно і дуже популярна. Під дуже я маю на увазі більше 100 мільйонів завантажень! Але, багатьох хто чекає від гри Fruit Blast чогось аналогічного чекає невелике розчарування. Як мінімум, розробники помилилися і явно даремно назвали свою гру аркадою, тому що це сама звична головоломка під назвою «три в ряд» і нічого більше.
Так чи інакше, вона про фрукти, а значить, нас чекає багато соковитих і яскравих моментів, а це вже досить цікаво і не так вже й погано, нехай і надії наші не виправдалися.
Загалом-то, все чим розробники можуть похвалитися в подібній ситуації - велика кількість фруктів, ось хлопці з TINY WINGS і зробили саме це. Крім того що тут багато різних фруктів варто знати і про наявність трьох режимів гри, що зробить її проходження досить різноманітним і веселим в тій чи іншій мірі. Більш того, розробники трохи попрацювали над механікою гри, яка в підсумку стала принципово відрізнятися від багатьох колег по жанру.

Важливим моментом став процес видалення фруктів з ігрового поля, ви можете з'єднати будь-яку кількість однакових фруктів на ньому, але є одна умова, потрібно провести пальцем так, щоб не відірвати його від екрану і не зачепити інші фрукти, тільки так це працює;)
Прибрані фрукти вибухають всіма фарбами і соком який в них є і гра продовжується, так що з вигляду виходить досить динамічно і навіть весело. Так чи інакше, за своїми пальцями доведеться пильно стежити щоб не зачепити зайвого, це основна складність і фішка даної гри.

Геймплей тут не стоїть на місці і в міру проходження (а проходити гру довго, рівнів близько сотні) буде поповнюватися ускладненнями, бонусами, новими фруктами та іншими особливостями, які зроблять гру не тільки складніше, але й цікавіше.

Підсумок: гра вийшла досить яскравою і позитивною, особливо якщо ви любите фрукти, а з мінусів варто відзначити деяке одноманітність, яким страждають всі в цьому жанрі і наявність реклами, яка періодично буде вас відволікати. Однак, ніякого доната в грі немає і завантажити її можна абсолютно безкоштовно!


Реклама

завантажити Fruit Blast 2.1 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Fixed the bug of level 174.
Загальна інформація
версія 2.1 (13)
дата завантаження 2018-04-06 16:40
Розмір 12.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
2.97★ 59.33%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/09 07:37
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |