Highway Racer
3.5 (20)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гонки на Google Play вилазять як гриби після дощу, так що ось вам ще один такий «гриб». Його розробники - AveCreation не можуть похвалитися крутими проектами які підкорили мільйони, але дана гра цілком може стати досить популярною, особливо якщо над нею будуть і далі працювати, не закинувши через місяць або два.
Головна відмінність цієї гри - якась простота, якої часом дуже не вистачає. Для початку варто відзначити що гра містить деякі зачатки симулятора і це підкреслено в деяких її моментах, про що докладніше.

Запустивши гру ви потрапляєте в звичайне меню, де ви можете побачити свій поточний рекорд і чотири кнопки, цікавить з яких нас лише одна - запустити гру. Далі вам відразу запропонують вибрати один з двох режимів гри - виживання або вільна їзда, другий режим потрібно відкривати, так що вибиваємо виживання. Далі теж не відбувається нічого особливого - вибираємо трасу, трас всього чотири, але знову ж, відкрита спочатку тільки одна, на інші потрібно заробити очок. Потім йде мова про вибір автомобіля, частина з яких теж закрита щоб дати вам стимул грати більше, але що сподобалося - всі автомобілі сильно нагадують реальні моделі. Вибравши автомобіль вибираємо і його колір, далі - більше, тому що вам запропонують вибрати режим коробки передач - автомат або ручка, що досить приємно, хоча вибір і очевидний. Далі ще цікавіше, що дещо суперечить спочатку обраному автомобілю, але все ж вам запропонують вибрати привід - повний, задній або передній, якщо хто грав в симулятори, то різниця очевидна. Потім вибираємо будемо ми ганяти під палючим сонцем або під покровом ночі, і нарешті, вибираємо стиль їзди - симулятор або аркада ... пройшовши це довгий шлях ми опиняємося на трасі, нарешті! І тут же ще один сюрприз - не найгірший вид з кабіни, який можна поміняти на більш звичний «ззаду».
Траса являє собою звичайне місто, де є світлофори та інші машини, ось тут саме час і зрозуміти, що перед нами в общем-то ранер, тому що у нас немає супротивників, немає мети яку потрібно переслідувати, навіть міні-карти немає. Але є три життя, годинник які дуже швидко відраховує час, причому це просто час, який, мабуть, йде до ночі або до ранку, залежно що вибрали, ну і нарешті, є у нас лічильник який відміряє пройдену відстань, яке і стане вашими очками в кінці заїзду.

А тепер про те що мені не сподобалося в грі Highway Racer.
У грі немає спідометра, який симулятор без спідометра? Якщо взяти машину з відкритим верхом - там немає водія! Хоча з його необхідністю гугл може і посперечатися ... Дуже збентежили годинник які просто показують скільки зараз часу. Я розумію що їх прискорили, але якщо співвіднести пройдену відстань і час на це витрачене, то вийде що ваш автомобіль проїжджає приблизно 300 метрів за 10 хвилин, що явно повільніше навіть пішохода. Через відсутність якоїсь мети, крім накопичення очок щоб збирати їх на іншій машині або трасі - стає дуже нудно, причому швидко. Якщо повноцінні Ранера в свою чергу дають екшен і адреналін, що підриває ваші нерви, то тут у вас є гальма і дорожня обстановка досить спокійна, так що якщо не поспішати, кататися можна вічно.

Підсумок: фізика в грі Highway Racer досить приємна, графіка хороша, є пошкодження, при цьому гра безкоштовна і не містить ніякого доната, так що ситуація виходить двоякою, з одного боку так - вам буде нудно, з іншого боку - продукт досить хороший і має великі шанси на успіх якщо розробники ним займуться серйозно, розширивши можливості геймплея і додавши ще автомобілів.


Реклама

завантажити Highway Racer 1.55 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.55 (55)
дата завантаження 2019-09-21 00:04
Розмір 57.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

SET_ALARM

SET_ALARM

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(20)
3.46★ 69.1%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/07/29 08:07
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |