Can You Escape 4
3.6 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Розробники з ... вже практично експерти з паросткам, точніше ігор з ними пов'язаним. На їх рахунку вже 12 інших ігор, кожна з яких пропонує втекти, вибратися, зламати, підібрати. Цей додаток стало 13-м, а в лінійці ігор «Can You Escape» четвертою частиною, що говорить про наявність гарного попиту на такого роду продукт. Найбільш популярною виявилася друга частина, яка зібрала понад близько п'ятдесяти мільйонів фанатів, перша і третя до такої цифри не дотяглися, так що розробники покладають великі надії на свіжу гру, яка, як це і прийнято, стала трохи краще.

Окрім нових завдань і головоломок розробники навіть придумали невеликий сюжет, який обертається навколо діяльності ріелторів, які постійно пропонують цікаві варіанти покупки квартири або іншого приміщення, вибратися звідки виявляється не так-то просто ...
Кожне нове приміщення змусить вас багато думати, тому щось десь доведеться підбирати шифр збираючи підказки по всій кімнаті, десь збирати мозаїку, знайти відсутній елемент від інструменту, десь шукати ключ в самих невідповідних місцях і так далі, фантазії розробників можна тільки позаздрити! Крім цього на кожному рівні заховані ганчірки з кривавими слідами, зібравши які ви отримаєте секретний рівень. До того ж, у четвертій частині графіка стала тільки краще, так що картинка сподобається багатьом, з цим тут теж все в повному порядку.

З підказками (без яких тут не обійтися) надійшли досить сумнівно, як це стало заведено, подивившись рекламу ви отримуєте посилання на Youtube де викладено повне проходження рівня, так що про нього можна вже забути, більш того, без інтернету такою допомогою ви не скористаєтеся. Крім цього ви будете постійно спостерігати рекламу в нижній частині екрана, вона не заважає, але швидко набридає. Нарешті і про Донат розробники не забули, на жаль, він теж тут присутня.

Підсумок: гра Can You Escape 4 для андроїда це відмінний представник свого жанру, який буде популярним, питання лише зможе вона набрати стільки ж прихильників як і друга частина, тому що з тих пір кількість подібних ігор сильно збільшилася.


Реклама

завантажити Can You Escape 4 1.2 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Overall performance improvements
Загальна інформація
версія 1.2 (28)
дата завантаження 2021-03-11 14:39
Розмір 95.38 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки MobiGrow на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
3.6★ 72%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/07/24 08:36
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |