CAB IN THE CITY
4.5 (71)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Парадокс, але є категорія людей які готові платити реальні гроші щоб грати в ігри які симулюють роботу, дивно звичайно, можливо справа у відсутності відповідальності або в тому що це робота їх мрії, хоча стати водієм таксі може практично кожен хто здатний водити автомобіль, але все ж, така гра з'явилася і розробники з Apar Games явно на щось розраховують, особливо за умови що варто гра 2,5 долара.

Так чи інакше, якою б гра не була, це гра, це платна гра і оцінити її потрібно відповідно.
Почнемо з оформлення.
Воно безумовно заслуговує похвал, не шедевр, але і явних огріхів тут немає, картинка яскрава і чітка, машина не крива, асфальт виглядає приємно а на навколишні краєвиди взагалі задивитися можна. Навіть пасажирів яких потрібно підбирати на узбіччі намалювали пристойно - молодці!
А от з геймплеєм вже все не так гладко.
Кожен з нас прекрасно уявляє чим займається водій таксі - отримує виклик або сам знаходить пасажира і везе його в пункт призначення. До того ж це завдання полегшує наявність міні-карти, яка постійно буде бовтатися в лівому верхньому кутку. Але от що виходить, місто виявився порожнім, крім вас і вашого пасажира тут нікого немає ... я не сперечаюся, величезне задоволення мчати на автомобілі по порожній дорозі, але це в реальному житті, а от у грі ... загалом ви розумієте що таке швидко набридне, і не будемо забувати що гра до всього іншого ще й платна!

Особливості гри CAB IN THE CITY:

  • красива графіка і хороша анімація
  • шість видів автомобілів
  • великий заплутаний місто
  • хороша деталізація навколишнього світу
  • багато різних завдань
  • немає ніяких обмежень за обсягами ігри, грайте так довго скільки захочете ...


Недоліки гри CAB IN THE CITY:

  • гра платна
  • місто у нас знову порожній


Підсумок: гра вийшла хорошою, до реалізації особливих претензій немає, крім того факту що в місті відсутня інший рух, а це робить не найвеселіший процес ще більш нудним і набридливим як би розробники не старалися. Так що загалом і в цілому, є багато інших безкоштовних аналогів грати в які значно цікавіше.


Реклама

CAB IN THE CITY для ASUS Memo

Рейтинг:

(71)
4.48★ 89.63%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/30 06:10
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |