Doggy Dog World
4.4 (16)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Більшість ігор в яких йде мова про домашніх тварин милі. Вони просять кожного гравця огорнути увагою і турботою чи інша тварина, часом навіть дивну консистенцію, це не принципово. Є ігри в яких з тваринами можна грати і це додає деякий екшен, якого в таких іграх безумовно не вистачає, але розробники з Jellyfish Giant зробили гру дуже дивною, я б навіть сказав що це парадокс!
Так, гра про собак, ось тільки піклуватися про них не потрібно, це якісь бронебійні собаки яким навіть зіткнення з автомобілем не здатне завдати шкоди, скоріше навпаки, постраждає автомобіль!
Так що пропоную трохи докладніше зупинитися на проблемах і дивацтва гри Doggy Dog World:

Безсмертні собаки знищувачі.
Так, саме так! Всього в грі вам доступно 3 собаки (Доберман, Німецька вівчарка і Грейхаунд), на двох потрібно заробити очок, а Доберман доступний відразу. Далі гра ділиться як би на 2 частини, одна частина - виконувати місії, друга частина - просто бігати по відкритому світу. Проста біганина по світу цілком зійде за можливість потренуватися, так що розглянемо місії. Вони дуже нудні і одноманітні і це факт!
Наприклад перша - збити деяку кількість стовпів ... дивне завдання для собаки, чи не так?
Але, всупереч логіці, наша собака здатна знести стовп без шкоди для себе, більше того, вона здатна знести гідрант, автобусну зупинку, перехожого і навіть автомобіль! Причому процес взаємодії собаки з навколишнім світом дуже простий, коли її морда стосується чогось, воно ламається або перевертається, буд-то це танк! Якщо все ж змиритися з таким порушенням законів фізики, то завдання все одно розчарують, бо в одному потрібно знести стовпи, в іншому гідранти і так далі, на всі видається дві з половиною хвилини, але веселощів це не додає.

Інші косяки.
Крім нудних завдань і дивних собак які здатні розгромити місто є й інші проблеми. Так як світ тут відкритий, то і бігати ви можете в будь-якому напрямку, але іноді, коли ви хочете зрізати шлях через газон чи інше нагромадження собака може просто застрягти в текстурах і рівень доведеться починати заново, на відео це можна чудово розгледіти. Так само ви не зможете позбутися постійної реклами, через яку гра трохи пригальмовує. Але все це меркне на фоні жахливого управління, реалізовано яке за допомогою віртуального джойстика, якого собака просто не слухається ...

Що ж хорошого можна знайти в грі Doggy Dog World?
Відкритий світ і не найгірша графіка це плюс, можливість все громити - хтось буде в захваті! Так само з вас не попросять грошей за завантаження гри і доната тут теж немає, хоч якісь плюси;)

Підсумок: вкрай дивний проект, місцями нуднуватий, а місцями з явними косяками, але все ж найбільшою проблемою залишається управління, тому що на даний момент грати дуже складно!


Реклама

завантажити Doggy Dog World 1.0 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.0 (1)
дата завантаження 2015-06-23 12:09
Розмір 42.8 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2015-06-23 15:12:01
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(16)
4.39★ 87.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/26 08:06
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |