Guncat
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Це досить проста гра, яка являє собою класичний таймкіллер, який підійде багатьом, у тому числі і дітям, про що можна судити як мінімум за рейтингом 3+, крім цього жартівливий сюжет, позитивна графіка з великими деталями і великою кількістю соковитої забарвлення. Розробниками гри виступили Shortbreak Studios sc, які вже випустили на андроїд дві гри, один ужастик (причому дуже страшний) і головоломку, після чого дивно бачити гру для дітей.
До речі щодо дітей. Якщо чесно я не вважаю що гра їм підійде, наприклад бо тут є Донат, це один з мінусів для будь-якого гравця, а для дитини тим більше, а ще сам факт того що доведеться стріляти по птахах які просто заважають спати !?
Але про мінуси потім, зараз розглянемо геймплей і сюжет.

Сюжет гри починає з мирно сплячого кошеня, якому раптом починають заважати птиці, ось тут-то і починається екшен, кошеня дістає велику гармату і починає розстрілювати цих птахів, агресивними які взагалі не виглядають.
Стріляти по птахах досить просто, коли одна з них потрапляє в зону ураження вашої зброї досить доторкнутися до екрана і все буде зроблено. Головне не стріляти в птахів які несуть вибухівку, при попаданні в них станеться вибух, який завершить гру. Настрілявши певну кількість птахів можна відправитися в ігровій магазин, де вам запропонують за реальні чи ігрові гроші придбати іншу зброю, будиночок для кота або поміняти його забарвлення.

Особливості гри Guncat:

  • дуже просте і зрозуміле управління
  • починайте полювання і заробляйте досягнення
  • вісім видів оружіямілая і яскрава графіка
  • є можливість змагатися з друзями
  • скачати гру можна безкоштовно


Недоліки гри Guncat:

  • Донат
  • крім доната нас чекає ще й реклама
  • є проблеми з оптимізацією під деякі пристрої


Підсумок: не дивлячись ні на що приємний таймкіллер який має властивість затягувати, але, знову ж таки, якщо віддасте його дитині - обережніше з Донатом і рекламою.


Реклама

завантажити Guncat 1.1.008 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.1.008 (11108)
дата завантаження 2015-06-17 13:46
Розмір 21.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-06-17 16:48:01
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/21 07:43
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |