Outside World
4.3 (31)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Оригінальні містичні головоломки з футуристичним дизайном з'являються все частіше, згадати, наприклад, шедевр Back to Bed, який в два рази дорожче цієї гри, але його скачали вже майже 50 тисяч осіб, що не так вже й мало для платного гри. Але й це не рекорд, є гра Monument Valley, яка коштує в півтора рази дорожче, а кількість завантажень перевалило за 500 тисяч і прагне до мільйона ... з Monument Valley нашу гру не порівняти, але стилістика дуже схожа, а геймплей чимось нагадав будь-яку головоломку про закриті двері, буквально днями ви могли бачити огляд такий.

Так чи інакше, сюжет:
Як вже було сказано, головний герой - маленька дівчинка, яка якимось чином потрапила в дивний світ, який населяють душі мертвих ... не найкраще місце для дітей, якщо чесно. Але примари теж дивуються, такі гості їм не потрібні, але дівчинка стає їх можливістю відправитися в Шам світ, де все ж краще ніж там, так і виникає симбіоз з дівчинки і привидів, всі дружно хочуть вибратися з цього похмурого місця.

Цей похмурий світ представляє з себе набір лабіринтів, спочатку дуже простих, потім складніше. Пересуватися теж дуже просто, достатньо натиснути на потрібний квадрат і дівчинка піде саме туди, а ось основна заковика тут в дверях, які з'єднують рівні. Щоб відкрити двері доведеться вирішувати найрізноманітніші головоломки, в яких примари будуть вам допомагати. Так що по суті управляти вам доведеться двома героями - дівчинкою і примарою, який здатний розглянути все що недоступно для очей людини. З підказками от тільки біда ... їх просто немає.

Особливості гри Outside World:

  • дуже зрозумілий геймплей і не сильно складні завдання
  • оригінальний дизайн рівнів
  • приємна музика і звуки
  • містичний сюжет
  • ніякої реклами і доната


Недоліки гри Outside World:

  • на задній план ресурсів явно пошкодували, могло бути і цікавіше
  • гра платна, коштує трохи менше долара


Підсумок: гра була б набагато популярніше, зроби її безкоштовною або хоча б з пробною версією, але поки цього не сталося, гарантувати успіх досить складно, хоча в своєму жанрі вона не на останніх місцях.


Реклама

Outside World для ASUS Memo

Рейтинг:

(31)
4.33★ 86.59%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/15 08:34
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |