100 Locked Doors 2
4.3 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Закриті двері бентежать багатьох, особливо котів, але мова не про це, а те як їх відкрити;)
Дуже велика кількість розробників пропонують нам можливість опинитися в замкненій кімнаті, вибратися з якої можна тільки одним способом - відкрити двері, класичний випадок - знайти ключ, але так було б не цікаво, інша справа - вирішити головоломку, знайти шифр ... чимось таким і доведеться займатися в грі 100 Locked Doors 2!

Перша частина гри виявилася досить популярною і зібрала близько 5 мільйонів завантажень, так що розробники з Protey Apps випустили другу частину, зробивши її красивіше і цікавіше!
Кожен рівень являє собою приміщення з закритими дверима, точніше із закритим ліфтом, в який потрібно потрапити щоб перейти на наступний рівень. Відкриваються двері самими різними способами, перераховувати які було б дуже довго, та й навіщо розповідати найцікавіше. Деякі приміщення більше ніж здаються, є сусідні кімнати, підвали та інші місця в яких теж можна знайти корисні штуки. Одне можу сказати точно - з фантазією у розробників повний порядок!

Особливості гри 100 Locked Doors 2:

  • гра викликає звикання і це добре
  • прекрасна графіка
  • цікаві дизайни приміщень
  • постійно виходять оновлення з новими загадками
  • безкоштовні і докладні підказки
  • якщо рівень вам зовсім не подобається - пропустіть його
  • гра безкоштовна і без доната


Трохи про монетизацію.
Зазвичай про це я пишу в пункті «недоліки», але, в даному випадку, складно назвати це недоліком, скоріше просто спробою розробників хоч трохи окупити свій проект, в чому дорікнути їх складно. Як було написано вище - доната в грі немає і це чудово. Все що тут є - реклама, частина якої бовтається банером в нижній частині екрана і взагалі-то не заважає, іншу рекламу доведеться подивитися кожен раз коли ви захочете отримати підказку. Така політика абсолютно не заважає ігровому процесу і не залишає в програші розробників, так що ідеально;)

Підсумок: прекрасна головоломка, яка сподобається всім хто обожнює відкривати двері, вирішувати головоломки, підбирати шифри і займатися подібними речами.


Реклама

завантажити 100 Locked Doors 2 1.0.6 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.0.6 (11)
дата завантаження 2015-10-01 03:26
Розмір 32.59 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
4.27★ 85.33%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/12 07:50
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |