TERMINATOR GENISYS REVOLUTION
4.2 (28)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Перший фільм про термінатора був зняв дуже давно, це був 1984 і на той момент це був небувалий прорив як для жанру бойовиків, так і для відомого актора там знявся. Досить закручений сюжет передбачав продовження, круті ефекти і відмінні зйомки, незабутній саундтрек ... звичайно зараз це виглядає не так яскраво, але більше 30 років тому це було щось! Друга частина була об'єктивно краще і остаточно розкрутила франшизу до небес, і десь там її і потрібно було залишити, на лаврах. Але в Голлівуді вирішили інакше і стали знімати далі. У 2003 році вийшла третя частина, а в 2009 четверта, на тлі сучасних фільмів вони вже не виглядали настільки вражаючими, тому зустріли їх з належною повагою, але без особливого ентузіазму. Але і тут Голлівуд не здався і 25 червня цього року нас чекає світова прем'єра п'ятої частини, яка отримала назву Термінатор: Генезис. Як це стало модно, покликали відомих розробників і вирішили заздалегідь випустити гру щоб зайвий раз прорекламувати прийдешній фільм, але ми ж знаємо що з себе представляють такі ігри ...

Сюжет гри TERMINATOR GENISYS REVOLUTION само собою перенесе нас у майбутнє, де і розгортатимуться дії фільму, а якщо бути точним - 2028. Для тих хто стежить за франшизою тут нічого нового, для тих хто забув або не в курсі - розповім коротко. Корпорація Скайнет бунтує, роботи всіх вбивають, підривають, знищують, от тільки знаменитий Джон Коннор рятує світ, знищуючи роботів і намагаючись підірвати всі плани корпорації, за нього ми і будемо грати.

З одного боку, складно придумати підтекст для шутера краще ніж Термінатор, бо це купа крутого зброї, купа роботів, вибухи, стрілянина, майбутнє і багато всього іншого, від чого дух захоплює і взяти в приціл всім знайомого робота і знести йому голову - це безцінне!

З іншого боку, ми отримуємо черговий тир, так, так, це саме тир а не повноцінний шутер. Ми отримуємо багато доната і досить урізаний геймплей тому що цей проект і не планувався як повноцінна гра, це не більше ніж реклама, що сумно.

Підсумок: гра TERMINATOR GENISYS REVOLUTION мало чим відрізняється від будь-якої іншої гри, яка як і ця рекламує фільм, в цілому - нічого примітного. Але все ж, якщо мрієте постріляти в роботів - качайте, це безкоштовно!

Разом з грою потрібно завантажити КЕШ, розпакувати в директорію: sd / android / obb


Реклама

завантажити TERMINATOR GENISYS REVOLUTION 3.0.0 для ASUS Memo

Нове в цій версії
• Buy the all new Guardian Pack to play as the Terminator: Arnold Schwarzenegger himself!
• Immerse yourself with new voice acting from Arnold Schwarzenegger!
• Wield iconic Terminator heavy weapons: Minigun, Rocket Launcher, and the Classic Shotgun
• Try playing as the legendary Terminator in new exciting missions!
• Build up your Resistance Base and defend against Skynet invasions!
• Equip new gear! 6 new helmets and 3 new armors just added!
• Take on the new LAX region in the Campaign!
Загальна інформація
версія 3.0.0 (3001)
дата завантаження 2015-12-17 04:30
Розмір 12.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-12-17 06:33:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 51.84 MB
дата завантаження 2015-06-04 10:50

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(28)
4.16★ 83.23%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/07 07:47
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |