Rogue Racer - Traffic Rage
3.5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Зовсім недавно на нашому сайті був огляд гри Blocky Traffic Racer, на яку ця гра дуже схожа, от і порівняємо їх! Тому що суть і принцип гри у обох однаковий, більш того, вони мають схожу графіку, яка і там і там нагадує Minecraft або Crossy Road. Так чи інакше, обидві гри це Ранера, в яких потрібно їхати вперед по дорозі, ухиляючись від іншого трафіку.

Порівняємо геймплей.
Обидві гри - Ранера, в обох іграх можна гальмувати, що просто чудово, в обох іграх є певний вибір автомобілів, які можна фарбувати, але все ж, різниця між ними досить велика. У грі Blocky Traffic Racer автомобілів більше і вони цікаві, ви навіть можете грати за поліцію, розсікаючи дорогу в пошуку порушників, а в Rogue Racer - Traffic Rage такого немає, все що вам доступно - міняти схожі автомобілі і продовжувати їхати вперед без зупинок. До того ж у сьогоднішній грі гірше фізика, це буде відразу видно, машини не кренить при віражах, аварії інші, машину складніше проводити впритул до інших. Але у Rogue Racer - Traffic Rage є одна цікава фішка - тут можна збивати пішоходів! Збивати їх звичайно не варто, за це знімають дорогоцінні очки, але все ж наявність такої можливості не може не радувати!

Порівняємо графіку і загальне оформлення.
Як показала практика зовнішній вигляд Blocky Traffic Racer теж краще ніж у даної гри, на деяких пристроях так вона взагалі може виглядати як щось двадцятирічної давності, що складно записати на плюс розробників. Хоч оточення в Rogue Racer - Traffic Rage трохи і насиченою, але кому яке діло до всього за межами дороги, на яку направлено всю нашу увагу?

Підсумки: сміливо можна сказати що гра Rogue Racer - Traffic Rage гірше ніж Blocky Traffic Racer, але це можна списати і на недосвідченість розробників, для яких це перша гра на андроїд, а значить у них все попереду, дати відсіч ніхто не заважає!


Реклама

завантажити Rogue Racer - Traffic Rage 1.0.2 для ASUS Memo

Нове в цій версії
- Crashes fixed
- Performance optimization
Загальна інформація
версія 1.0.2 (5)
дата завантаження 2015-06-03 10:35
Розмір 29.92 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-06-03 13:36:01
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/06 07:35
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |