Anodia 2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Розробники з CLM дуже добре вгадали зі стилістикою і геймплеєм першої частини Anodia, яка називалася Unique Brick Breaker і огляд якої був на нашому сайті. Але не дивлячись на той факт що гра безкоштовна, без доната і інших дурниць скачало її досить невелика кількість шанувальників - близько 100 тисяч. Але у першій частині були деякі проблеми, про одну з яких ми поговори пізніше, через які, можливо, багато хто і не звернули на неї увагу, але розробники вирішили не здаватися і випустили другу частину!

Друга частина трохи відрізняється від першої, хоча за зовнішнім виглядом складно так сказати. З іншого боку, зовнішній вигляд першої частини був приголомшливий, так що міняти його не стали, така ж ситуація і з фізикою, яка явно не потребувала доопрацювання. Якщо ви не грали в першу частину, то хвилинне навчання пояснить вам всі нюанси, щоб більше питань не виникало.

Як і раніше, вас чекає платформа і рівень, який потрібно зруйнувати кулькою. Як і раніше, відмінна фізика і приголомшлива графіка, локацій тепер ще більше і більше того, прибрали розбивку по рівнях, тепер вони генеруються випадковим чином і автоматично, так що розважайтеся без кордонів! Так само вас чекає маса приємних бонусів і знаменита сингулярність, яка буде затягувати кульку, утворити яку можна періодично, просто тицьнувши в бажане місце на екрані.

Всі позитивне що є в грі Anodia 2:

  • ще більше нових локацій
  • грати можна годинами
  • графіка і фізика все ще на висоті
  • прив'язка результатів до аккаунту Google
  • просте управління і інтерфейс
  • більше двох десятків різних бонусів
  • затягує геймплей
  • все ще ніякого доната
  • все ще безкоштовно!


Деякий негатив, який декому може бути знаком.
Як і обіцяв, розповім про проблему першої частини гри. Вона зводилася до управління, так як платформу доводилося водити пальцем, що зручно, але все ж мало пару недоліків. Іноді палець зіскакував і потрапляв в порожню область екрану, а іноді платформа просто заїдала. На жаль у другій частині ці проблеми залишилися, але все ж, решті гра однозначно підкуповує!

Підсумок: щиро сподіваюся, що друга частина виявиться популярнішим першої, тому як крім одного мінуса ніякого негативу в ній немає і не передбачається, а активні розробники постійно додають щось нове і усувають дрібні баги, молодці;)


Реклама

завантажити Anodia 2 1.2.0 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Thank you for the all your support! We are motivated to bring you the best possible user experience and we hope that you'll have even more fun with this new update!
What's New:
v1.2.0:
- greatly improved chance of getting a new level in the lottery
v1.1.1:
- improvements in multi-touch handling
v1.1.0:
- 10 brand new levels
- adjustments in the next level selection algorithm for more fun and uniqueness
- tons of tiny fixes, improvements and tweaks
Have fun!
Загальна інформація
версія 1.2.0 (5)
дата завантаження 2015-10-09 03:10
Розмір 23.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86 mips
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Fortinet → Riskware/AnroidOSFictus

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2015-10-09 06:12:09
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/01 06:53
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |