League of Hero Defenders
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Існує така гра як League of Legends, скорочено LOL, на андроїд її немає, але вона дуже популярна, можна навіть сказати що вона є деяким конкурентом знаменитої Доти. Так чи інакше, логічне запитання - яке вона має відношення до гри League of Hero Defenders?
Насправді відношення вона має суто формальне, бо створена була зовсім іншими розробниками (Sunlang Inc.) виключно для фанатів вищезгаданої гри. Так чи інакше, це досить цікава, барвиста і позитивна Tower Defense, повз яку не варто проходити навіть якщо ви не знайомі з грою League of Legends.

Основна фішка цієї гри у відомих героїв, але що робити якщо ми їх не знаємо? Будемо шукати інші її особливості, які обов'язково нам сподобаються. Для початку глянемо на геймплей, який дещо відрізняється від класики жанру. Вежі тут є, але розставляти їх ви не можете, вони вже «вкопані» туди де розробники вважали за потрібне. Модернізувати вежі теж не можна, але можна купувати героїв, які готові прийняти основний удар саме на себе! Героїв покращувати можна і потрібно, правда на самому початку грошей вистачить тільки на одного, але рівнів в грі дуже багато, так що ви швидко зможете заробити і на інших, навчитеся використовувати спеціальні комбо і виробите свою індивідуальну стратегію.
Кілька розширює геймплей і можливість вирубувати ліс навколо ігрового поля, там можна знайти скрині із золотом або новими героями, так що не думайте що це даремне заняття, дуже навіть навпаки! До речі подібне реалізовано і в грі League of Legends, так що якщо хто знайомий - захват неминучий;)

Оформлення.
Гра League of Hero Defenders отримала досить просте оформлення, мальовану і яскраву графіку, персонажі досить великі, причому часом все це зливається, але звикнути можна досить швидко, особливо якщо ви вже грали в першоджерело.

Підсумок: гра League of Hero Defenders не претендує на звання однієї з кращих TD на андроїд, але цілком здатна зацікавити не тільки шанувальників гри League of Legends, а й усіх шанувальників оборонних стратегій, особливо без упередженої думки.


Реклама

завантажити League of Hero Defenders 1.2.2 для ASUS Memo

Нове в цій версії
# balancing the difficulty of maps
Загальна інформація
версія 1.2.2 (122)
дата завантаження 2015-11-02 04:02
Розмір 23.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-11-02 06:03:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/28 07:34
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |