Road Riot Combat Racing
3.7 (13)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Скролл-шутери за останній час зробили великий крок вперед, перетворившись із піксельних леталок в красиві, круті ігри з графікою, тінями, ефектами і масою інших переваг, але розробники з Tango вирішили не тільки зробити все по класиці жанру, але і замінити літак автомобілем. Не можу сказати що це принципово змінило геймплей, так що будемо розглядати гру Road Riot Combat Racing за звичними канонами жанру.

Бонус старих жанрів виконаних у наші дні полягає в тому що є, нарешті є можливість принципово наповнити геймплей чимось новим, свіжим і унікальним, найголовніше - не зламати звичний баланс, тому як нововведення теж бувають надміру. Так чи інакше, не дивлячись на зовнішній вигляд, ця гра готова запропонувати нам досить багато всього цікавого, докладний перелік наводиться в особливостях гри.
Що ж стосується геймплея, то тут обійшлося без нововведень. Нас чекає широке шосе з п'яти смуг і багато автомобілів, які можна підривати або просто маневрувати між ними. По дорозі потрібно збирати монетки, бонуси та інше, чимось гра навіть може нагадати ранер, але можливість стріляти змінює все. До речі в вас теж будуть стріляти, періодично на трасі будуть з'являтися ракети летять безпосередньо на вас, від них доведеться ухилятися, в іншому випадку програєте. Широкі можливості поліпшення зброї і броні дозволять починати гру заново в надії пройти більше, до речі вона розбита на рівні, але кінцевої мети у нас на жаль так і немає, крім статистики з лідерами або останнього рівня, якщо терпіння вистачить.

Особливості гри Road Riot Combat Racing:

 • три різних траси для війни з противниками
 • незабутні боси
 • в вас будуть стріляти або намагатися взяти в коробочку, не піддавайтеся!
 • більше сотні місій і безліч досягнень
 • машину можна пофарбувати, квітів правда всього шість
 • до п'ятнадцяти рівнів прокачування зброї і броні
 • кілька напрямків стрільби
 • знайдіть самонавідну зброю
 • п'ять різних автомобілів
 • скачати гру можна безкоштовно


Недоліки гри Road Riot Combat Racing:

 • за всіма канонами жанру геймплей тут досить однотипний
 • мала кількість трас
 • Донат! навіть тут ...


Підсумок: динамічна і досить насичена гра, але не факт що сучасність не зажадає від неї чогось більшого, хоча для свого часу вона була б безумовним хітом!


Реклама

завантажити Road Riot Combat Racing 1.29.35 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Performance improvements
Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.29.35 (12965)
дата завантаження 2018-11-30 12:02
Розмір 46.3 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

SET_ALARM

SET_ALARM

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(13)
3.68★ 73.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/22 06:57
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |