Mummy Runner
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Від обридлих зомбі розробник Dava пішов не так вже й далеко, тому що в цій грі головним героєм виявилася мумія, яка, по суті, своєрідний попередник зомбі. До речі насправді, мумії і зомбі дуже схожі один на одного, тільки одні наслідок вірусу і причина апокаліпсису, а мумії це стародавня магія і взагалі-то ніяких глобальних руйнувань вони не учиняють. Так чи інакше, нам знову належить багато бігати.

Не дивлячись на всю похмурість такого героя як «мумія», наш герой дуже навіть яскравий і позитивний, нагадує знаменитого Пекмена, якому приробили ноги і замотали бинтом. Гра взагалі яскрава і позитивна, цілком, чого варто яскравий помаранчевий фон!

Оскільки гра заявлена ​​Ранера, то чекати нам доводиться деякої нескінченності, по суті так воно і є, от тільки це не нескінченна дорога вперед, бігати доведеться по колу ... За реальному колі який цілком буде на екрані перед вашими очима! На скріншотах це чітко видно!
Управління тут вкрай просте, що, втім, саме те що потрібно для звичайної казуальної гри. У самому звичному Ранера нас чекає зазвичай 2-3 смуги руху, маневруючи по яких можна уникати нових і нових перешкод, в нашому випадку замість двох смуг нас чекає зовнішній і внутрішній радіуси того самого кола, причому не забувайте, внутрішній радіус трохи менше, тому і швидкість там буде відчуватися трохи інакше. Спочатку бігти буде досить просто, швидкість прийнятна, перешкоди з'являються як мінімум за пів кола і уникнути зіткнення буде дуже просто. А от потім все буде набагато складніше, швидкість почне збільшуватися, перешкоди почнуть з'являтися раніше і в якийсь момент реакція перестане вас рятувати і ви програєте. Власне, мета в цій грі досить проста - протриматися якомога довше і все, ніяких інших цілей перед вами не буде поставлено. На щастя є бонуси, наприклад щит, але його вистачить на одне зіткнення, далі вам знову доведеться проявляти майстерність реакції і чекати нового бонусу.

Найбільше в грі сподобалося оформлення, яке не тільки яскраве і позитивне, але й дуже тематичне. Тема Стародавнього Єгипту тут всюди, починаючи від пейзажів і закінчуючи приємним музичним супроводом, який не може не порадувати багатьох.

Особливості гри Mummy Runner:

  • дуже простий геймплей і зрозуміле управління
  • приємна і яскрава графіка у форматі HD
  • є таблиця лідерів
  • скачати гру можна безкоштовно


Недоліки гри Mummy Runner:

  • жахливий Донат


Підсумок: гра, не дивлячись на велику кількість оранжевих відтінків в оформленні не стане вісником помаранчевої революції, просто черговий веселий казуал, от тільки всі веселощі миттю проходить коли ви побачите ціни в ігровому магазині ...


Реклама

завантажити Mummy Runner 1.0.15 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.0.15 (18)
дата завантаження 2015-06-02 02:33
Розмір 31.84 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-06-02 05:36:00
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/21 06:51
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |