Clash of Gangs
4.3 (9)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

IGG.COM представили нам чергову гру в формату приївся жанру «Clash of ...», яка запропонує забути про середньовіччя, замки і подібне, а перекине нас в сучасний світ і дасть можливість піднятися на саму вершину злочинного світу.
Зав'язка не з поганих, але сама суть гри настільки приїлася і було випущено вже стільки ігор цього формату, причому хороших, що складно сказати наскільки вона буде популярна, якщо тільки зможе зібрати якісь залишки не потрапили в інші проекти або переманити тих хто намагається втекти . До того ж, ті ж розробники вже робили гру Clash of Mafias того ж формату і з тими ж цілями, виглядала вона тільки трохи інакше, але чи так багато поміняє заміна персонажів?

Так чи інакше, у нас черговий Clash і потрібно якось об'єктивно оцінити його, не прив'язуючись до минулих проектам.
Як ми вже могли зрозуміти, звичний геймплей буде побудований на базі злочинного світу, що включає в себе всілякі казино, бази, кубла, бари та інші атрибути. Нас чекає багато різних бійців, створених за всіма вимогами жанру, розділи територій, власні бази, можливості об'єднання з кланами і формування непереможною коаліції. Крім цього вас чекають літальні апарати, аж до бойових дронів, якимось чином потрапили на озброєння банд. Як і колись гра буде ділитися на кілька оплотів - будівництво своєї території, її оборона, видобуток засобів до існування і атака сусідів, якими можуть бути як реальні гравці, так і комп'ютер. Великим плюсом в порівнянні з іншими проектами стала графіка, яка представлена ​​в двох варіантах 2D і при збільшенні 3D, що дуже сильно забарвлює гру з візуальної точки зору і додає їй деяку динаміку в тих моментах, які раніше здавалися менш привабливими.

Особливості гри Clash of Gangs:

  • красива сучасна графіка
  • відмінна анімація
  • є мультиплеер
  • багато рівнів
  • прикольний сюжет і витримана атмосфера
  • звичний геймплей
  • скачати можна безкоштовно


Недоліки гри Clash of Gangs:

  • звичний, але все ж приївся геймплей
  • Донат, як зазвичай


Підсумок: гра вийшла цілком стерпним, от тільки я сумніваюся що вона зможе скласти реальну конкуренцію Clash of Clans, а ось переманити гравців з інших проектів того ж розробника - дуже навіть, в цілому - самі собі створили конкуренцію, з іншого боку гра дозволить утримати тих , кому вже набридло захоплювати замки і хто задумує злізти з цієї голки;)


Реклама

завантажити Clash of Gangs 1.4.1 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.4.1 (20)
дата завантаження 2015-10-01 03:45
Розмір 17.08 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-10-01 06:48:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

видалити ярлики

Дозволяє програмі видаляти ярлики без втручання користувача.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(9)
4.28★ 85.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/15 08:10
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |