Fruit Ninja: Math Master
4.2 (59)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Не секрет, що своїм величезним успіхом розробники з Halfbrick Studios зобов'язані лише одній грі - Fruit Ninja, безкоштовну версію якої скачали близько 500 мільйонів разів, а платну близько 5 мільйонів разів, що неймовірно для такого простого додатка. Крім ніндзя вдалася у них і гра Jetpack Joyride, кількість завантажень якої менше, але теж перевалило за 100 мільйонів, загалом у цього розробника завжди виходили прості, але популярні ігри. Що ж ногового вони зможуть нам запропонувати сьогодні?
Якщо чесно, то я думав що це буде чергова затягує аркада, але все виявилося трохи інакше, на тлі розчарування почну з негативу.

Що не сподобалося в грі Fruit Ninja: Math Master
Перше що кидається в очі - гра платна, причому коштує трохи менше п'яти доларів, з іншого боку ситуація досить знайома, багато гідні проекти коштують грошей і це нормально. Але, на жаль, ціна питання це лише перше розчарування, з яким можна було б змиритися, якби не той факт що гра створена виключно для дітей у віці 5-7 років, при цьому цей факт не просто якась фобія розробника, це явний факт, так як основна мета гри - вчити дітей рахувати ...
Я не проти розвиваючих ігор і додатків, вони потрібні як і всі інші, але не від цього ж розробника! Чи не на базі ж однією з найпопулярніших ігор! Так чи інакше, вони зробили це ...

Суть гри зводиться до того, що в лапу мавпи потрібно зрубати звичними свайпамі потрібну кількість бананів. Потрібна кількість можна визначити вирішивши приклад вгорі екрану, завдання будуть змінюватися, але суть завжди залишатиметься незмінною - потрібно вирішити приклад і, відштовхуючись від цього, рубати банани.

Підсумок: гра Fruit Ninja: Math Master вийшла красивою і з хорошою фізикою, в кращих традиціях фруктового ніндзя, але головна її проблема в тому що вона платна і виключно для дітей які почастішали вважати, іншим гра в принципі не потрібна.


Реклама

Fruit Ninja: Math Master для ASUS Memo

Рейтинг:

(59)
4.23★ 84.57%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/14 08:58
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |