Colorolo
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Прості головоломки вже давно зайняли своє місце в списках жанру, вони дуже популярні і практично кожен грав у ту чи іншу варіацію. За останньою модою такі ігри роблять в стилі мінімалізм, що дозволяє відпочивати і вашим очам і вашому пристрою, при цьому ігровий процес сильно не страждає, залишаючись забавним і затягує.

Коли перед нами з'являється ігрове поле засіяне різнокольоровими точками все ставати гранично ясно, все що потрібно від вас - шукати по 5 однакових і і видаляти їх з поля. Якщо потрібної кількості точок одного кольору поруч не виявлено, то доведеться міняти блоки місцями, переставляючи їх так, щоб точки поєднувалися за кольорами. Таким чином доведеться видалити з поля всі точки, що і є основною метою будь-якого рівня. Крім звичайного видалення точок є різні комбо, що допомагають видалити з поля якомога більше елементів. На кожному рівні кількість ходів не обмежена, але часу відводять всього одну хвилину, так що зволікати не рекомендується.

Оформлення гри витримано в стилі сучасності - мінімалізмі. Все буде відбуватися на білому фоні без зайвих меню і можливостей. Так чи інакше, як би не було це схоже на халтуру - виглядає все відмінно, кольори підібрані кращим чином і зір відпочиває. До того ж, ми вже звикли що головоломки виглядають приблизно таким чином, так що претензій тут бути просто не може.

Підсумок: на даний момент складно судити про успіх гри Colorolo, бо вона тільки з'явилася і, само собою, особливим попитом не наділена, але цілком можливо вона зможе вирости до потрібного рівня і стати локальним хітом в своєму жанрі. З іншого боку, ця гра, як і багато інших, може залишитися невідомою і загнутися у відсутності слави, без маркетингу, без фанатів.


Реклама

завантажити Colorolo 1.0.8 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.0.8 (1000008)
дата завантаження 2015-05-26 02:33
Розмір 6.38 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-05-26 05:36:00
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/14 06:55
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |