Caribbean Fleet
4.5 (16)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Ігри про піратство завжди займали особливу нішу, яку не так давно зайняли Rovio зі своєю приголомшливою грою Plunder Pirates, яка тільки набирає обертів. Але розробник JesonTom вирішив підтримати тему, само собою ми не будемо порівнювати його з Rovio, але гра вийшло теж не з поганих, в будь-якому випадку - оцінимо!

Перше, що ми зустрінемо в грі - цікавий сюжет, який розповість нам про головного героя, який колись був умілим капітаном і грозою всіх піратів, вона практично очистив моря від цієї напасті, але одного разу йому попався зовсім інший противник - корабель-привид. Летючий Голландець, якого всі так бояться виявився просто непереможним і після тривалої оборони капітан зазнав поразки і дивом вижив, опинившись в найближчому порту. Він вирішив не здаватися і набрати нову команду щоб відправитися на пошуки примари і інших піратів, які, дізнавшись про його поразку, знову взялися за старе.

Подальші наші дії трохи розходяться з сюжетом, але не будемо звертати на це увагу.
Спорядивши наш перший корабель ми вирушаємо в море щоб заробити грошей і купити корабель побільше, це класична схема розвитку, зрозуміла навіть дитині. Добувати гроші можна за допомогою торгівлі, купуючи щось в одному порту і продаючи в іншому, але цей процес досить повільний і багатьом може здатися нудним. Тому ми плавно натикаємося на другий варіант заробітку - грабежі! Дивно що людина очищающий море від піратів піде на таке, але це ж гра, тут можливо все! Грабувати належить маленькі суденця, це принесе більше прибутку і якнайшвидше розвиток, як наслідок.
Битви в грі нагадують покрокову стратегію, кожен робить хід, який потрібно обмірковувати виходячи зі всіляких параметрів, у тому числі і окулярів відведених на битву, чим більше очок - тим сильніше атакувати ви зможете. За перемогу покладається золото і можливість обшукати уламки, в яких періодично можна знайти щось цінне.

Особливості гри Caribbean Fleet:

  • бийтеся з піратами, грабуйте торговців і шукайте скарби
  • збираєте на нові кораблі
  • модернізуйте їх
  • захоплюйте порти
  • бийтеся з кораблем-примарою
  • гра безкоштовна


Недоліки гри Caribbean Fleet:

  • не сама красива картинка в жанрі
  • є реклама


Підсумок: дуже навіть цікава стратегія для всіх хто любить тему піратів, вона не найскладніша за частиною геймплея з того що сьогодні пропонують, не найкрутіша по частині графіки, але безкоштовна і без доната, а це великий плюс.


Реклама

завантажити Caribbean Fleet 1.0.1 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.0.1 (1000001)
дата завантаження 2015-05-08 08:44
Розмір 24.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-05-08 11:45:01
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(16)
4.52★ 90.35%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/11 08:42
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |