10 Million Zombies
3.5 (9)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Складно сказати як довго всілякі розробники будуть радувати нас іграми за участю зомбі, але як показує практика, процес цей зупинити практично неможливо, та й ніхто й не намагається, так що і ми, пливучи за течією цінуємо нову гру від розробників з MT Games, які зробили не найоригінальнішу Tower Defense.
Якщо вже ще трохи сказати про оригінальність, то ця гра практично клон популярної Plants vs Zombies, тільки замість рослин тут інші персонажі в зеленому вбранні - військові. Графічний інтерфейс теж дуже схожий, графіка приємна, але намальована, головна відмінність в іншому. Якщо оцінити гру Plants vs Zombies з точки зору лояльності, то вона отримає 10 балів, а ця зовсім інша, тому що проти вас будуть воювати страшні монстри, в крові, з відірваними руками, ногами і ненавистю в очах.

Спочатку оборона буде побудована з двох рядів, у першому стоять військові з автоматами і впевнено кришать всіх зомбі які намагаються підійти, прикриваючи військових з лопатами, які добувають ресурси. У міру зростання вашого добробуту буде збільшуватися і кількість нападників зомбі, але до цього часу ви зможете купити собі солдатів з базуки, які стріляють повільно, але шкоди завдають великої та Івана, який взявши ножик вибігає назустріч зомбі і ріже їх. Крім цього, під час найскладніших місій до вас можуть приєднатися якісь маги і навіть солдати з майбутнього ... дивно, але вони дійсно допомагають!
Противник теж розвивається, спочатку зомбі будуть самими простими, але потім хтось одягне на них броню і видасть зброю, але найбільші проблеми почнуться коли зомбі навчаться стріляти, ось тут вам доведеться багато програвати і продумувати кожен крок. Само собою, як і в будь-який інший грі цього жанру є і супер сили, у вигляді бомб, заморозки та інших корисних бонусів, але це вже за частиною доната, на жаль.

Підсумок: гра 10 Million Zombies хоч і клон, але здатний зацікавити вас на довгий час, особливо якщо оригінальна гра здавалася вам занадто милою.


Реклама

завантажити 10 Million Zombies 10.0.0 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Fixed bugs.
polishing and updates.
fixed inapp purchase issue.
fixed other minor bugs
Загальна інформація
версія 10.0.0 (19)
дата завантаження 2016-05-01 03:48
Розмір 21.21 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-05-01 06:54:16
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(9)
3.45★ 69.08%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/06 08:44
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |