Автосервіс
4.1 (77)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Один з варіантів ігор для андроїда - дитячі ігри, які активно набирають популярність. Розробники дуже люблять паразитувати на цій тематиці, але не в даному випадку, тому що гра спочатку платна, але крім грошей за саму гру ви не заплатите нічого, вона не містить доната, реклами та інших способів витягнути з вас гроші, маніпулюючи дитиною. Крім цього, гра досить довга, тому займають вона дитину на тривалий час!

Дана гра швидше за все буде цікава хлопчикам, так як основна її тематика - автомобілі, тому що вашій дитині належить відкрити свій власний автосервіс і займатися ремонтом постраждалих транспортних засобів. Економічного підгрунтя в грі немає, вона ж дитяча, так що дитина потрапить на все готове, все що залишається - відкрити двері і запросити першого клієнта.
Будь-який ремонт розпочнеться з спілкування, клієнт повинен розповісти про неполадки які його турбують, це дозволить на ранньому етапі здогадатися про можливу поломку і запропонувати варіанти її вирішення. Крім скарг на технічний стан клієнти можуть захотіти змінити свій автомобіль, так що не лякайтеся, створювати щось нове теж буде весело.
Більшість проблем, які доведеться вирішувати, досить унікальні, тому кожен раз дитині доведеться трохи подумати і вибрати з доступних варіантів, звикаючи до того якісь деталі в яких ситуаціях потрібні, починаючи розбиратися в найпростіших складових автомобіля.

Оформлення.
Само собою, так як гра дитяча, оформлена вона досить просто, без зайвих деталей які можуть відволікати від процесу, але, не дивлячись на це, оформлення викликає захват, воно яскраве і приємне, діти точно оцінять!

Особливості гри Автосервіс:

  • приємна гра для дітей
  • допомагайте різним клієнтам у кожного з яких своя проблема
  • крім автосервісу у вас буде своя бензоколонка і зарядна станція для електромобілів
  • знадобитися може що завгодно, починаючи від заміни масла і закінчуючи ремонтом двигуна
  • фарбуйте автомобілі і проводите простий тюнінг
  • збирайте свій власний гараж, який можна утримувати на зароблені гроші
  • приймайте участь в міні-гонках
  • простий і зрозумілий інтерфейс


Недоліки гри Автосервіс:

  • недолік тут всього один - гра платна, з цим доведеться змиритися


Підсумок: якщо ваша дитина любить автомобілі і цікавиться їх ремонтом - гра стане хорошим для нього подарунком, який займе його на довгий час без ризику зайвих розтрат по рахунках мобільного пристрою.


Реклама

Автосервіс для ASUS Memo

Рейтинг:

(77)
4.09★ 81.71%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/23 08:09
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |