Загублені землі
2.2 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Загалом-то, квест являє собою звичний багатьом пошук предметів і містику, яка в більшості випадків затягує користувачів і дозволяє розслабити вечір-другий. В даному випадку з реалізацією у розробників все досить лаконічно, сюжет хоч і рядовий, але досить цікавий, завдань багато, а графіка приємна.

Сюжет гри Загублені землі:
Маленький хлопчик, чомусь вночі, гуляв по туманною галявині, там він знайшов давнє і дуже дивне дерево, дивні голоси манили його підійти ближче, коритися, хлопчик зробив це, але в останній момент зрозумів, що це пастка і почав кликати маму, яка була неподалік. Кинувшись на допомогу своїй дитині, вона все ж не встигає і вирішує відправитися в потойбічний світ і визволити його. Але, як і належить жанру, щоб потрапити туди і визволити хлопчика доведеться знайти багато різних предметів і розгадати масу загадок.

Геймплей гри Загублені землі:
Починається гра з вирішення декількох логічних завдань, які допоможуть вам знову відкрити портал і відправитися в інший світ. Там же вас чекає велика кількість локацій, велика кількість предметів, кожен з яких зможе вам стати в нагоді, благо завдання досить логічні, у всякому разі, якщо ви знайшли лопату - доведеться копати, якщо вудку - рибалити або виловлювати щось з води і так далі . Так як по локаціях доведеться подорожувати неодноразово, вам допоможе наявність карти, орієнтуючись по якій ви легко опинитеся там, де потрібно. Крім локацій і предметів вас чекають різні істоти, з якими ви будете спілкуватися, дізнаватися їх історії і допомагати їм, але попадуться і агресивно налаштовані створення, таких варто уникати. У грі є підказки, що теж трохи полегшує процес, так само на вибір є три звичних режими гри - простий, середній і для експертів.

Оформлення гри Загублені землі:
Локації в грі красиві, промальовування відмінна, на деталізацію теж скаржитися не варто, вона на високому рівні. Самі по собі локації стильні і цікаві, атмосфера тут приголомшлива. Розробники попрацювали і додали багато анімації, яка кілька згладжує статичність відбувається. Музичне оформлення теж виявилося доречним, фонова музика не заважає, лише створює потрібну атмосферу. Крім іншого гра професійно переведена на різні мови, в тому числі і на російську.

До недоліків гри можна віднести лише той факт що повна версія обійдеться в 3 долари, а безкоштовно можна пограти тільки в пробну, втім, це звична ситуація для жанру.

Підсумок: красивий і цікавий квест, так що якщо ви звикли проводити вечори за подібним заняттям і не відмовитеся трохи заплатити - обов'язково скачайте цю гру, вона швидше за все вам сподобається.


Реклама

завантажити Загублені землі 2.1.6.754.437 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Stability and performance improvements.
Загальна інформація
версія 2.1.6.754.437 (2021)
дата завантаження 2020-08-20 09:24
Розмір 16.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
2.16★ 43.17%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/23 07:06
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |