Way of Tanks
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Ні, ну серйозно, розробники, чому ви вважаєте що ранер з танками це гарна ідея? Для початку танки це не самі рухливі створення, само собою ви в силах змусити їх рухатися як завгодно швидко, що буде комічно, а якщо ж вони будуть повзати як завжди - гра сподобається тільки хворим і загальмованим людям ... Більше того, танки не вміють стрибати і здійснювати маневри, такі звичні нам по Ранер, але не дивлячись на очевидне, розробники OGUREC APPS вирішують зробити ранер ... з танком у головній ролі.

А ви знаєте що таке WoT?
Не відразу, але все ж я помітив що коротке скорочення гри звучить як WoT, а це вже явна заявка на перемогу, так що всім нам варто забути про класичні World of Tanks, тепер є Way of Tanks, а решта просто не має значення. Але все це необ'єктивно, так що пропоную забути про WoT, забути про стрибучий танк (до речі тут він уміє стрибати) і поглянути на гру як на самого звичайного представника жанру Ранер.

Оформлення гри Way of Tanks.
Ранера тисячі, а виділитися хочеться кожному. За умови схожого і однотипного геймплея (у більшості випадків) можна добре утвердитися за рахунок графіки, яка тут дуже скромна. Явного мінуса в цьому я не бачу, але бачу плюс - з грою впорається девайс будь-якої потужності, а це вже хоч щось.
Геймплей.
Про геймплей в даній грі розповідати в общем-то нічого, все як завжди і навіть простіше, так як гра 2D. Їдемо вперед (або вгору якщо бути вже точним), об'їжджаємо перешкоди, деякі висаджуємо щоб хоч якось розважитися, деякі перестрибуємо, що вже зовсім дивно. На шляху будуть не тільки перешкоди, але і бонуси, золоті гайки та інший контент притаманний будь-якому Ранер. Так що з одного боку ми отримуємо звичний і простий геймплей, з іншого боку взагалі нічого цікавого він не представляє, на мій погляд.

Підсумок: розробники в убогому описі до своєї гри гордо заявляють що це перші в світі гонки на танках, швидше за все вони помиляються, але це не має значення, тому що я хочу вірити що ця гра єдина, а знаєте чому? Тому що ідея не найкраща, причому настільки на «не найкраща», що ніхто інший навіть і не намагався ... чого розробники і не приховують.


Реклама

завантажити Way of Tanks 16.5.9 для ASUS Memo

Нове в цій версії
- Fixed minor bugs
Загальна інформація
версія 16.5.9 (12)
дата завантаження 2016-05-29 03:50
Розмір 13.92 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-05-29 06:51:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки OGUREC APPS на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
0.7★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/21 09:04
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |