Corridor Z
4.3 (29)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Чого тільки з Ранер не робили, але дійсно видатного давно вже не виходило, здавалося, що вже перепробували все що завгодно, але тут вийшла гра Corridor Z!
За назвою ми можемо швидко зрозуміти що це про зомбі і так, це так, а так само що гра припускає забіги по коридорах ... так, це теж так! Я скажу навіть більше, більшість того, що відбувається в грі якось, але в цілому логічно і прозоро, адекватно і реально, не очікували такого від Ранера про зомбі?

Геймплей навпаки.
Даний ранер виконаний в 3D, а головний герой - звичайний чоловік, так що порівнювати будемо з аналогічними. Так ось, що ж являє собою звичний 3D ранер з біжучим людиною? В цілому, все досить просто, ви всю гру дивіться на його зад, він кудись біжить по причині що потрібно встигнути або наздоганяє хтось, перед вами багато перешкод, розломів і подібного. Але хто-небудь взагалі замислювався про те що не може бути такої кількості перешкод в реальності? Ось розробники і вирішили зробити все навпаки!
Дії відбуваються в школі, в якій при зомбі-апокаліпсис виявилося троє вижили - двоє різностатевих цивільний і військовий, за кожного з героїв вам і належить грати. Як я вже говорив, тут все логічно, так що вашим героям доведеться тікати по шкільних коридорах від зомбі. А які можуть бути перешкоди в коридорах? Загалом-то ніяких, і це врахували;)
Саме незвичайне що ви відразу помітите - герой буде бігти на вас, ви будете бачити його спереду і постійно доганяють його зомбі за спиною. Перешкод для вас дійсно немає, крім поворотів, тут потрібно звертати увагу на звичні зелені вивіски формату «Вихід», які будуть вказувати в який бік повернути. Але зомбі бігають швидше вас, так що перешкоди для них доведеться створювати саме вам - скидати шафи які стоять біля стін, труби зверху, стелажі та інше, що може уповільнити зомбі. Іноді можна підібрати пістолет і постріляти в них, теж трохи допомагає, але все ж звільнитися від постійного відчуття переслідування не вийде.
Так само забіги ваші не нескінченні, гра розділена на рівні, кожен новий доведеться пробігати за нового героя, що теж логічно, тримати разом вони здійснюють марш-кидки від одного приміщення до іншого, рухаючись по сюжету.

Графіка в грі теж дуже порадувала, хороша деталізація, цікаві сюжетні комікси, прекрасна фізика і анімація, гріх просити від Ранера хоч чогось більшого! Само собою по мірі проходження гра буде розвиватися, у кожного героя з'явиться своя сюжетна лінія, ви перепробуете багато зброї і зустрінетеся з небезпечними босами, і знову ж, не забувайте, гра Corridor Z вийшла дуже страшною, ви буквально відчуваєте як вас переслідують!

Підсумок: не хочу порівнювати цей проект з найпопулярнішими представниками жанру, але на даний момент, особисто для мене це фаворит серед усіх Ранер. Гра безкоштовна, але з Донатом, який не буде потрібно для повного її проходження, він просто може трохи полегшити ваше життя, не більше того. Так що, записуємо гру в жанр «must have» і качаємо обов'язково, підтримуємо розробників з Mass Creation і дружно сподіваємося на мільйонну аудиторію для цієї чудової гри!

Не забуваємо скачати КЕШ, архів розпакувати в директорію: sd / android / obb


Реклама

завантажити Corridor Z 1.3.1 для ASUS Memo

Нове в цій версії
v1.3.1
- Missions balance adjustments
v1.3.0
- Extra missions (new classrooms)
- Stability fixes
- Crash bug fixes
v1.2.1:
- Awesome outfits for each of the characters
- Extra missions
- Stability fixes
v1.0.3:
- Much faster loading after launch
- Game balance adjustments and crash fixes
v1.0.2:
- Bug fixes and performance improvements
Загальна інформація
версія 1.3.1 (1401310)
дата завантаження 2015-10-10 03:01
Розмір 29.21 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-10-10 06:03:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 76.54 MB
дата завантаження 2015-04-05 20:59

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(29)
4.32★ 86.31%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/06 07:56
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |