Ultimate Truck Siumlator HD +
4.4 (58)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Ultimate Truck Siumlator HD + вже в самій назві гордо відносить себе до жанру симуляторів, що передбачає багато важливих моментів які розробники повинні були дотримати, але цього не сталося, тому відразу скажу - на повну симуляцію можете не розраховувати. Так чи інакше, це не гонка, що не ранер, а саме можливість освоїти рулежку величезної вантажівки, що вимагатиме від вас величезного терпіння, як мінімум.

Сьогодні я вирішив почати з хорошого, так що ось!
Симуляторів на андроїд не так вже й багато, тому будь-який новий, так само як гра Ultimate Truck Siumlator HD + - благодать! Тим більше якщо в цій грі пристойна графіка і фізика. Тут з цим проблем немає, все на вищому рівні! Рівнів достатнього багато і ніби як є де застосувати всі ваші навички, терпіння і концентрацію, але ...

Щось пішло не так.
Не дивлячись на явні плюси це ігри враження вона залишила скоріше негативне, і ось чому. Скачавши гру ви потрапляєте на першу місію де потрібно паркуватися ... так, ви зможете всіляко розглянути вантажівку і настраждався з керуванням, але це нудно! А другий місію ви просто так вже не отримаєте, тому що за все інше в грі потрібно платити. Щось в районі одного долара за кожен рівень ... можливо в платних рівнях все буде набагато цікавіше.
Далі - управління, я не жартував коли сказав що ви будете страждати, рулити тут складно. Хтось скаже що це нормально для симулятора, але я згоден коли проблеми виникають через поведінку автомобіля, а тут вони через кривуватою того самого управління. До того ж, гра на зразок симулятор, а керма тут не передбачено. Багато різних камер теж кілька розвіюють суть симулятора і взагалі-то гра сприймається швидше як «чергові проблеми з великим вантажівкою», не інакше.

Підсумок: мабуть головною сильною стороною гри Ultimate Truck Siumlator HD + є графіка і це складно заперечувати, вона тут крута, дуже крута! Фізика в цілому теж хороша і так, по механіці поведінки це схоже на симулятор, а от все інше скоріше вас засмутить, але для загального розвитку рекомендую завантажити гру безкоштовно і пройти хоча б першу місію.


Реклама

завантажити Ultimate Truck Siumlator HD + 1.9 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Stability optimizations and fixes in version.
Thank you for playing UTS HD+!
Загальна інформація
версія 1.9 (19)
дата завантаження 2015-03-29 20:55
Розмір 22.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-03-29 23:57:16
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(58)
4.38★ 87.58%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/30 06:53
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |