Need for Speed ​​™ No Limits
4.3 (271)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Я вже давно збився з рахунку і не можу сказати який за рахунком це NFS, одне можу сказати точно - їх багато і після якогось моменту багато років тому вони стають все гірше і гірше ... Як ви думаєте, чи збереглася ця тенденція в цій частині гри?
Пафос і упередження.
З яких пір якщо в гонках хороша графіка, то вони круті? Причому я не можу сказати що тут графіка чудесна, на скріншотах вона може здатися взагалі жахливою, само собою це не так, але і приголомшливою її не назвати. Більше того, графіка тут практично ідентична минулій частині, а як це називається? Правильно! Халтура!
І вам варто повірити що ця халтура не єдина. Друга і не менш помітна полягає в ідеї самих гонок. Власне, навіщо придумувати щось нове? Навіщо взагалі щось придумувати і навіщо це роблять багато інших? Давайте зробимо їх як Underground, їх же любили! Навіщо опрацьовувати ландшафти, шосейні дороги у відкритому світі, рівнини і гори, заходи й сходи ... нехай все буде вночі і серед сірих будинків! - Давайте!
Думаєте це все? НЕТ !!!
Це одна з небагатьох гонок від ELECTRONIC ARTS в якій не можна гальмувати! Розумієте, не можна гальмувати! До речі газу у вас теж не буде, махай просто сама їде вперед ... так, сама. З одного боку це спрощує схему управління, яка при такому розкладі вийшла зручною, але з іншого боку такий підхід розриває шаблон в поганому сенсі цього слова! Думаю що в наступній їх гонці машина взагалі буде їхати сама, повертати сама, гальмувати сама ... від вас лише потрібно дивитися і отримувати лаври.
Думаєте тепер все? НЕТ !!!
Крім чудес описаних вище, навіть якщо вони вас не збентежили і не відлякали і гру ви все ж качаєте, то знайте - Донат тут залізобетонний! Продається в общем-то все, але основний інтерес сконцентрується на покупці модернізацій, які і тільки які можуть зробити ваш автомобіль швидким і взагалі крутим. Можна не платити, але тоді буде в пору записувати свої страждання для одного з сайту про стримеров, там оцінять.

Може бути є щось хороше?
Взагалі так, є. Якщо не розглядати гру Need for Speed ​​™ No Limits з точки зору фанатів франшизи, то це не найгірші гонки з великим вибором автомобілів, трас і хорошим списком можливостей, в тому числі і з тюнінгу. Так що в цілому ... якщо ви не боїтеся або ігноруєте Донат - сміливо качайте.

Підсумок: гра Need for Speed ​​™ No Limits далеко не найкращий проект від ELECTRONIC ARTS, визнайте це, змиріться і думайте, чи потрібно вам трохи нових відчуттів або віддаєте перевагу жити в світі де всі тільки краще стає?


Реклама

завантажити Need for Speed ​​™ No Limits 5.5.2 для ASUS Memo

Нове в цій версії
In this update:

• It's all-out war in the streets as forces begin to collide. Join the Organizers in the fight for Blackridge to earn the Porsche 911 Turbo S
• The Proving Grounds hasn't looked this classy for a while - take up the challenge to earn the 2020 Aston Martin Vantage
• Help Kris and Heidi thwart the cops' scheme in the latest Breakout to earn the Lotus Esprit V8 Sport 350

Plus, new customization options are now available in the Modshop to customize your ride.
Загальна інформація
версія 5.5.2 (59591)
дата завантаження 2021-10-05 10:42
Розмір 66 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(271)
4.31★ 86.26%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/29 06:28
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |