Hero Sky: Epic Guild Wars
4.1 (36)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Хто тільки не намагався скопіювати, повторити або зробити аналоги Clash of Clans, у кого-то виходило, у когось немає, у гри Hero Sky: Epic Guild Wars від розробників з Innospark швидше вийшло, але кінцевим результатом все одно стане лише популярність, судити про яку поки ще рано, гра з'явилася близько тижня тому і поки не удостоїлася великої уваги з боку шанувальників жанру мобільних стратегій.

Формула успіху, яка працює.
У сучасному світі, де мобільні додатки вже практично перегнали консолі і версії ігор на ПК зробити успішний проект можна за досить простою схемою - взяти вже пострілів гру, з популярністю 10 мільйонів і більше, зробити щось подібне і спробувати розкрутити. Причому завжди є варіант зробити щось не гірше або навіть краще, бо якщо адекватно поглянути на будь хіт, то не складно знайти шляхи поліпшення. Дана гра була зроблена чесно, з підходом і розстановкою, так що це не тупе копіювання, а повністю незалежний проект який вам точно сподобається якщо ви були в захваті від Clash of Clans і подібним. Ось тільки з розкручуванням явно якісь проблеми, буде прикро якщо гра загнеться через популярність не перевищить 100 тисяч чоловік. Але все ще попереду, так що будемо сподіватися на кращий результат.

Геймплей.
Гру можна сміливо розбити на три частини - будівництво своєї провінції, де можна поповнювати армію, добувати ресурси, займатися модернізацією екіпіровки і подібним, друга частина - безпосередньо битви, метою яких буде звільнити полонену жрицю. Третя складова гри це онлайн, де крім вас будуть інші гравці, здатні як допомогти вам в походах, так і розорити ваш рідний дім, так що оборона теж не зашкодить. Вийшло все багатогранно, цікаво і з гарною графікою. Армія буде складатися з разносортних військ і головного героя - ватажка, найчастіше це буде такий собі оспіваний в легендах і знайомий багатьом воїн.

Підсумок: гра Hero Sky: Epic Guild Wars не так сильно виділяється серед величезної кількості конкурентів, але має більший ухил у бік RPG і дозволить реалізувати багато можливостей, раніше недоступних в цьому жанрі. Правда Донат тут є ... але де його сьогодні немає?


Реклама

завантажити Hero Sky: Epic Guild Wars 1.9.8 для ASUS Memo

Нове в цій версії
System Stabilization
Загальна інформація
версія 1.9.8 (190080000)
дата завантаження 2020-06-26 19:29
Розмір 99.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

Усі додатки SKYWALK на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(36)
4.12★ 82.36%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/28 07:26
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |