KromacelliK
4.8 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Людський організм навіть у нашому столітті залишається загадкою, до кінця не вивчені всі процеси в ньому протікають, немає ліків від багатьох хвороб, немає ніяких 100% гарантій у величезній кількості випадків і взагалі, чудеса продовжують відбуватися рік від року. Так чи інакше, розробники все частіше, нехай віртуально, нехай відміну, але намагаються відкрити цю завісу, запустивши нас в глибини людини, я до того що проектів таких багато і практично кожен цікавий, оригінальний і заслуговує на увагу, так само як і гра KromacelliK, яка , розриваючи шаблон жанру, виконана в стилі 8-біт.

Розробниками гри виступили BulkyPix, які вже не раз світилися на нашому сайті з такими іграми як Dark Lands, Dead Effect, HELI HELL та іншими, не можу сказати що всі вони знайшли бездоганне визнання, але точно можу відзначити що цей проект як візуально так і по іншими параметрами трохи відрізняється, наприклад - він тільки платний, ціна виявилася демократичною і становить один долар.

Маленька клітка, величезний світ.
Під ваше управління буде передана всього одна клітинна структура, використовуючи яку вам наказано битися з згубними вірусами! Але якби видана вам клітина могла боротися з ними сама гра перетворилася б на шутер, а так як вона більше логічна, то ваша клітка стріляти не може, може лише буксирувати інші клітини які і будуть виконувати всю брудну роботу. Найважливіше - не врізатися у шкідливі клітини самі, це погубить вас і гра закінчиться. Ще одне ускладнення - клітини для «ремонту» організму доведеться використовувати тільки відповідних кольорів, а якщо таких немає, то використовувати спеціальні механізми щоб клітини стали потрібного вам кольору. Само собою механіка гри теж здасться вам не самої звичною, бо плавати в організмі це не в хмарах літати, так що від відчуття в'язкості вам не позбутися, але не турбуйтеся, так має бути.

Оформлення.
Не можу сказати що до нього є якісь особливі претензії, 8-біт це 8-біт і нічого з цим не поробиш, але однозначно можна сказати що оформлення в грі недоречне. Як я вже писав, ігор схожої спрямованості багато і всі вони давали нам практично космічну і цікаву картинку «внутрішнього світу» того чи іншого організму, а представити всі у вигляді таких ось квадратиків стає куди складніше, про футуристичних пейзажах мова само собою не ведеться, так що на любителя.

Підсумок: KromacelliK це цікава, логічна, але платна і володіє не найбільш відповідним дизайном гра. Вона знайде своїх шанувальників, але навряд чи зможе похвалитися великою популярністю.


Реклама

KromacelliK для ASUS Memo

Рейтинг:

(8)
4.75★ 95%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/27 09:23
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |