FallenSouls
4.8 (9)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Як ви думаєте, з чим нам доведеться битися на цей раз? Швидше за все багато вгадають коли скажуть «з силами зла», тому що цей момент міняти теж ніхто не став, все як і було, як і повинно бути в світі фентезі. Далі, по накатаній, у вас буде можливість вибрати расу свого персонажа, яких тут три, а саме: люди, орки і мертвечина. У кожній расі є три типи воїнів і тут вже зовсім без новинок - для тих хто любить брутальність - воїн, для тих хто любить бути швидким і моторним - лучник, а для тих хто любить всіх виносити - маг, як звичайно. Само собою кожен клас героїв має свої характеристики, що трохи відрізняються, але сюжет буде для всіх однаковий, так що вибір персонажа - справа звички і переваг, не більше.

Геймплей.
Побудова самої гри виявилося теж звичним, вам належить побувати в різних містах, поспілкуватися з великою кількістю NPC і виконувати місії які вони вам запропонують. Друга складова гри - повноцінний онлайн, в якому процвітають PvP битви і є можливість спільно проходити різні підземелля. Як і прийнято, буде прокачка, екіпірування, легендарні речі і багато іншого що притаманне іграм подібного жанру.

Ніж гра FallenSouls відрізняється від схожих представників жанру?
Так як подібних проектів (по частині механіки та реалізації) на андроїд досить багато, то порівнюючи з ними можна відзначити пристойну графіку і обширний і продуманий сюжет, що в сумі з наявністю онлайну зробить гру досить цікавою для багатьох гравців.

Що засмутило.
На жаль не обійшлося і без проблем, які теж частенько переслідують подібні жанри. Для початку це Донат, який тут потужний і поширюється практично на всі елементи гри, без нього вижити можна, але слово «вижити» тут ключове. Гра не переведена на будь-які мови окрім англійської, що сильно ускладнює сприйняття сюжету. Ну і нарешті механіка бою, я розумію що це такий формат ігор, але все ж коли бої відбуваються без вашої участі і якось вплинути на результат, застосувавши свої хитромудрі навички тактики і стратегії у вас не вийде, максимум на який ви здатні - застосувати спеціальну атаку, вибір яких не великий.

Підсумок: гра FallenSouls вийшла звичною і простий за частиною управління і розуміння, але в першу чергу великий Донат може зіпсувати все враження. З іншого боку на андроїд практично немає аналогів без доната, так що кому платити - вирішуйте самі, але погодьтеся, платити за хорошу графіку і цікавий сюжет якось спокійніше.


Реклама

завантажити FallenSouls 2.2.2 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Start Hunting Trip Event
Загальна інформація
версія 2.2.2 (44)
дата завантаження 2021-09-04 16:45
Розмір 867.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

READ_OWNER_DATA

READ_OWNER_DATA

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки TBG LIMITED на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(9)
4.76★ 95.17%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/26 09:21
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |