Leap
4.3 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Колись раніше безліч ігор зроблених у стилі мінімалізму буквально атакували андроїд та інші мобільні платформи, причин на це багато, ігри ці прості, невимогливі і, як кажуть, кратость - сестра таланту, от і Leap з їх числа, навіть назва короткий!

Все що ми зможемо побачити на ігровому полі - фон однотонного кольору і гуртки, різнокольорові, чорні і білий, більше нічого немає і не буде. Навіть при такому розкладі можна зробити щось складне, але ні, не стали ускладнювати і тому наше завдання зводиться до одного - прокласти траєкторію для запуску молекули антиматерії яка повинна зібрати на своєму шляху все різнокольорові кружечки і не врізатися в чорні кола. В цілому це дуже просто, особливо на перших рівнях, взагалі ніяких труднощів, проводите лінію, запускаєте молекулу і дивіться як вона пролітає по ігровому полю ... а ось пройшовши трохи ви зрозумієте що все стає трохи складніше, тому що траєкторії будуть ставати извилистей і врізатися в перешкоди можна на раз-два! Далі проблем ставатиме все більше, але процес і мета залишаться незмінними, так що заплутатися буде складно.

Лаконічно, та не скрізь.
Найчастіше чим простіше гра тим більша ймовірність відсутності негативу, але в даному випадку він виявився, причому дуже швидко. Найбільше прикрість - рівнів всього 30, а гра платна, коштує приблизно пів долара, пробної версії немає. Друге прикрість - немає ніякої фонової музики, не те щоб сильно це засмутило, але було б приємно. І нарешті третій момент - підказок і навчання тут теж немає, так що іноді на складних рівнях досить багато часу доведеться витратити на те щоб зрозуміти що ж відбувається, відповідно, тільки після цього спробувати пройти рівень вже усвідомлено.

Підсумок по грі Leap для андроїда: якщо чесно, гра хороша, але купувати я б її не став з однієї простої причини - мало рівнів, дуже мало рівнів! Погодьтеся, що заплативши хоч скільки-то хочеться отримати багато годин геймплея, а не як в даному випадку. З іншого боку цілком можливо що рівнів випустять ще, а от коли це станеться - інша розмова!


Реклама

Leap для ASUS Memo

Рейтинг:

(8)
4.3★ 86%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/24 06:56
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |