Cargo Tower
4.5 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Якщо хтось з вас колись спостерігав за завантаженням чи розвантаженням великих контейнерів (найчастіше в порту), то ви прекрасно знаєте що заняття це дуже складне, довгий і будь-яка помилка може призвести до жахливих наслідків, починаючи від псування вантажу і закінчуючи навіть жертвами. Причина в тому що контейнери величезні і важкі, а в силу того що їх накопичується дуже багато доводиться витворяти чудеса щоб скласти їх все в місці і без косяків. У цій грі ви будете якраз виконувати роль того хто ці контейнери складає, причому доведеться дуже постаратися, вже повірте!

Геймплей досить простий для розуміння і чимось нагадує тетріс, сильно нагадує тетріс ... Перед вами буде платформа, з якоїсь причини вона знаходиться у воді, з обох сторін нею оточена (можливо і з чотирьох, але гра 2D), ще у вас є кран які з якоїсь причини не вміє опускатися до самої платформи, а крайнє його положення досить високо вгорі, ну і нарешті у вас є ряд вивантажуються предметів, серед яких прямокутні контейнери різного кольору, квадратні ящики і автомобілі ... Не складно здогадатися що все це доведеться кидати на платформу, причому так щоб нічого не звалилося в воду. Процес начебто простий, але сильно ускладнюється розхлябаним поведінкою крана нагорі, так що прицілитися дуже складно та й немає часу на це, на проходження рівня дається час, причому мало часу, тому кидати доводиться як потрапило в надії що внизу все якось устаканиться. Ніяких інших особливостей в геймплеї тут не присутня.

Крім цього в грі Cargo Tower вас чекає:

  • простий геймплей, складні рівні
  • багато комбінацій предметів
  • на наступних рівнях додадуться бочки і труби
  • є бонуси
  • гра безкоштовна, без доната і з рекламою яка не заважає


Підсумок: спеціально не говорив про недоліки бо по технічній частині їх толком немає, з боку геймплея теж особливо не помітив, це як чіплятися до тетріс, скажіть ще що графіка квадратна ... загалом симулятором гру назвати складно, але трохи розважитися вона прекрасно підійде, так що дивіться - може і вам сподобається.


Реклама

завантажити Cargo Tower 1.0 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.0 (1)
дата завантаження 2015-03-22 14:40
Розмір 30.73 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-03-22 16:42:15
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
4.45★ 89%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/23 09:38
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |