MiniDrivers
4.2 (18)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Герої цієї гонки чимось нагадують хлопчаків з мультика Південний Парк, їхні голови настільки ж круглі і неспіврозмірні з навколишнім світом, але це не заважає їм ганяти на болідах влаштовуючи швидкісні змагання! Варто радіти, бо сьогодні і ми можемо стати учасниками цих перегонів.

Гонки розгортатимуться за класичним сюжетом - є етапи, є суперники, мета - приїхати першим. Стартова машина як зазвичай виявиться найдешевшою і повільною, так що доведеться дуже постаратися, теоретично це можливо, але в цих перегонах є можливість схилити удачу на свою сторону граючи брудно. Здогадатися не складно, це далеко не симулятор, це аркада з елементами екшену, так що заморожувати суперників, підкидайте їм під колеса покришки, тараньте їх і тільки так вийде прорватися до фінішу в перших рядах. Пошкодження тут не передбачені, але якщо ви вилітаєте з траси, то швидкість втрачаєте і змушені розганяти заново, що сильно погіршить результат.

У грі вам запропонують два десятки різноманітних трас розкиданих по всьому світу, в Америці, Англії, Австралії і багато де ще, але їх об'єднує одне - вони складні і з крутими поворотами, так що з одного боку їхати буде складно, з іншого боку буде більше можливостей зробити гидоту суперникам. Але здобувши кілька перемог ви зможете витратити зароблені гроші на модернізацію автомобіля, це трохи полегшить ваше життя й надасть нових сил на нові звершення. Причому тут є і погодні умови, з якими доведеться рахуватися, в дощ їхати буде складніше і це радує, тому що подібні зміни в поведінці автомобіля рідкість тим більше для аркадних гонок.

Але не все так ідеально як здається.
У гри MiniDrivers є явні недоліки обійти які стороною точно не вийде. Наприклад графіка, я бачив багато ігор з графікою не кращої якості, але тут це якось впадає в очі, проблема скоріше в моделях які погано згладжуються і ми бачимо незграбності і пікселі. У грі є Донат, що явище хоч і звичне, але все ж негативне. Ну і нарешті управління, його зробили кілька видів на ваш вибір, але так і не змогли зробити хоч один який виявився б зручним.

Підсумок: якщо підправити графіку і допив нормальне управління буде просто супер, поки гра з натяжкою отримує чотири з жирним мінусом, не більше.


Реклама

завантажити MiniDrivers 7.1 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Major update to the 2016 season minidrivers
- 2 new cars.
- 1 new track.
- 120 new levels (2 championships).
- All cars updated.
- Updated then season mode.
- Everything is ready for the new calendar in the online serie.
Загальна інформація
версія 7.1 (64)
дата завантаження 2016-03-14 05:09
Розмір 20.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Zillya → Adware.BrowseFox.Win32.135639

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-03-14 07:12:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(18)
4.19★ 83.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/20 08:20
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |