Cheeky Runaway From Jail
4.8 (12)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Розробники гри - Shoot Apps Ltd вже знайомі нам по грі Бойові Танки, яка виявилася не такою вже і популярною, ось вони і вирішили відійти від теми бронетехніки, але від стрільби відмовлятися не стали, так що гру Cheeky Runaway From Jail можна сміливо віднести до жанру аркадного шутера, що припаде до душі багатьом любителям свавілля.

Ситуація з нашим ув'язненим рядова - було винесено вирок (який невідомо), за результатами якого він потрапив в одну з найпохмуріших і охоронюваних в'язниць. Наш герой з вироком не згоден (буває ж таке) і вирішує вибратися з цього місця будь-якими доступними способами, яких виявляється не так вже й багато.
Гра розбита на рівні, мета на кожному - вибратися з приміщення, знайшовши ключ і усунувши всіх охоронців або спецназ (на високих рівнях), благо зброю у вас буде, сподіваюся питань щодо його застосування не виникне.
Графіка в грі досить пристойна, але реалізовано все у форматі об'ємного 2D, тому особливих хитрувань на рівнях чекати не варто, всілякі ящики можна використовувати як укриття при перестрілках, бочки з пальним для потужних вибухів знищують ворогів у великій кількості і в общем-то все, звичний екшен і не більше того. Локації будуть досить різноманітними, так що набриднути навряд чи встигнуть, а великий вибір зброї і нечисленні хитрощі допомагають затягнути гравця в ігровий процес.

Особливості гри Cheeky Runaway From Jail:

  • хороша графіка
  • багато різної зброї
  • простий і зрозумілий геймплей
  • рівні з збільшується складністю
  • можливість скачати і грати безкоштовно


Недоліки гри Cheeky Runaway From Jail:

  • управління не найзручніше, варіантів його налаштувати або вибрати інше немає
  • присутня реклама


Підсумок: в силу того що гра безкоштовна і без доната кількість претензій різко знижується, але з керуванням точно треба щось робити, грати елементарно не зручно. З іншого боку, якщо ви зможете до нього звикнути, то отримаєте цілком придатний екшен з масою цікавих рівнів.


Реклама

завантажити Cheeky Runaway From Jail 1.4 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.4 (5)
дата завантаження 2015-04-21 03:26
Розмір 49.96 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(12)
4.84★ 96.83%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/19 08:00
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |