Opera Max
3.7 (30)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Всім привіт!

Сучасна людина знаходиться онлайн цілий день, але на жаль Інтернет-оператори досі не запропонували нам повністю безлімітний тариф на високій швидкості. Тому всі ми змушені користуватися тарифами з обмеженим числом мегабайт в день або місяць. Адже іноді так хочеться подивитися огляд на нашому каналі, але на жаль смс-повідомлення від оператора вже повідомляє про впала до мінімуму швидкості інтернет з'єднання.

Ну що ж тепер все це в минулому, адже в магазині Google Play з'явилося додатка Opera Max. Його основне завдання полягає в стиснення даних отриманих через мобільну мережу. Не важливо, чи буде це текст, картинки або відео. Також через інтерфейс програми ви зможете обмежити передачу мобільних даних конкретному додатком, дозволивши їх оновлення тільки через Wifi.

Інтерфейс Opera Max дуже цікавий і являє собою тимчасову смугу із зазначеними подіями, тобто використаним трафіком конкретного програми або гри. Сірим кольором позначається витрачений трафік, а зелена смуга оповіщає про кол-ве збережених мегабайт.

Свайпамі ви переміщується по верхніх колонкам меню, там ви зможете подивитися основну статистику за 1 день, або за весь місяць.

Opera Max сумісне з усіма популярними програми, такими як Vkontakte, Instagram, Viber та інші.

Вам напевно стало цікаво, як відбувається стиснення даних. Реалізована ця функція через хмарний сервіс компанії Opera, при запуску програми ви погоджуєтесь на створення VPN-з'єднання і всі дані перед завантаженням на ваш пристрій стискаються в хмарі і тільки потім вам стає доступна інформація в стислому вигляді.

Стиснення даних відбувається миттєво і правильно, наприклад ролик має вагу 10 мб, можна подивитися в такій же якості, але витративши при цьому всього 3 МБ.

Ну що ж давайте підведемо підсумки, Opera Max - це як-мінімум відмінний стартап, яким допоможе заощадити вам гроші і витратити з користю кожен мегабайт свого тарифного плану. Компанія запевняє, що ви зможете знаходиться онлайн до 50% довше. Винятком для програми виступають сайти захищені спеціальним з'єднанням, але середньостатистичні користувачі не відвідують їх зі свого смартфона

Opera Max вже доступна в магазині Google Play і знаходиться в стадії Бета-тестування.

Це все про що я вам хотів сьогодні розповісти

Дякуємо за перегляд, всім удачі!


Реклама

завантажити Opera Max 1.0.14 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.0.14 (100001400)
дата завантаження 2015-06-02 09:15
Розмір 4.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-06-02 12:18:00
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

permission

permission

GET_PREINSTALL_DATA

GET_PREINSTALL_DATA

GET_MIGRATION_DATA

GET_MIGRATION_DATA

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(30)
3.72★ 74.32%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2014/05/04 12:54
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |