Springpad
4.4 (13)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Основна мета програми Springpad полягає в тому щоб зберігати і систематизувати буквально всю інформацію яка може бути вам корисна. Все що від вас потрібно - зносити її у відповідні категорії і звертатися до них тоді, коли вам що-небудь буде потрібно. Робити більше - ось дивіз цього додатка! Подумайте самі, сучасне життя відрізняється моторошним темпом, величезною кількістю завдань, величезною кількістю бажань і деколи ми просто забуваємо про те чого так хотіли буквально кілька годин тому, але якщо ви запишіть це, то завжди зможете повернутися і згадати! Записуйте всіляку інформацію і вносьте пропозиції в Springpad, розділів тут повно - завдання, замітки, кулінарні рецепти, фільми, книги і багато, багато іншого. Записувати ви зможете з будь-якого пристрою де встановлено додаток, один акаунт на все! Застосовувати його можна так як ви захочете, що забавно, застосувань у нього маса, практично кожен знаходить щось своє!
Багато користувачів визнали це додаток набагато краще ніж Evernote, а видавництво Час включило його в топ 50 додатків 2013 року, так що якщо ви користуєтеся аналогами - спробуйте і пойміті що воно краще, якщо взагалі нічим не користувалися - спробуйте і зрозумієте що з ним ваше життя стане краще і якісніше.

Особливості програми Springpad:

  • створіть окрему закладку для кожного аспекту вашого життя, будь то робота, хобі чи домашні справи
  • ви зможете передавати записи іншим користувачам
  • в цій програмі дуже просто побудувати навіть відпустку, включивши в нього всі, починаючи з таксі до аеропорту і закінчуючи готелем
  • записуйте відео або посилання на статті які ви хочете прочитати колись пізніше
  • додаток здатний давати вам корисні поради ;)
  • само собою ви зможете налаштувати різні нагадування, безцінний параметр для робочих справ
  • зробіть папку з проектом і расшарьте доступ всім його учасникам, так буде зручніше

Реклама

завантажити Springpad 4.5.7 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 4.5.7 (89)
дата завантаження 2014-03-24 19:19
Розмір 5.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-27 14:03:20
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

записувати аудіо

записувати аудіо

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(13)
4.36★ 87.17%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2014/03/25 08:17
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |