Flirchi - Знайомства та Спілкування
3.8 (256)

Flirchi - Знайомства та Спілкування

Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Знайомства в інтернеті стали дуже популярними буквально з появи першого чату чи форуму, з тих пір кількість подібних сайтів, програм та контенту в цілому тільки зростає, буквально в геометричній прогресії. За статистикою практично кожна доросла людина, який є хоч якось активним користувачем інтернету хоча б раз знайомився з абсолютно незнайомою йому людиною в інтернеті. Для когось же це стало справжнім культом, для хтось прекрасної реалізованою можливістю завести друзів або навіть сім'ю. Люди знайомляться завжди і скрізь, навіть в іграх! Причому в інтернеті люди знайомляться на порядок частіше ніж в реальному житті, чому? Все просто! У реальному житті ми ті хто ми є і багатьом з нас важко зробити перший крок, до у більшості знайдеться маса причин які гальмують цей процес, в інтернеті ж, кожен з нас може стати тим ким він хоче бути, ким він себе бачить, тому страх перед знайомством буквально тане на очах!

Але великою проблемою ресурсів для знайомств (з точки зору досвідченого в цьому питанні користувача) стала нудьга. Елементарне одноманітність яке здатне вбити інтерес в кожному! Але з Flirchi зовсім інша ситуація! Тут ви зможете не тільки знайомитися, але й дуже цікаво проводити час, тому що функціонал тут на висоті! Більшість його користувачів це молоді люди, які буквально киплять цікавими ідеями, готові ділитися ними і готові спілкуватися! Завжди приємно поспілкуватися з людиною який живе повним життям, який встигає і працювати і вчитися і багато чого іншого! Так що приєднуйтесь і отримуйте задоволення від спілкування і спеціальний примочок на сайті, розвивайтеся і пізнавайте світ!

Особливості програми Flirchi - Знайомства та Спілкування:

  • все безкоштовно! скачати, зареєструватися, користуватися!
  • зручний і зрозумілий доступ до своїй сторінці
  • унікальний функціонал сайту, такого ви не зустрічали ще ніде!
  • відсутність нав'язливої ​​реклами і іншого спаму

Реклама

завантажити Flirchi - Знайомства та Спілкування 8.5.1 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
- Stickers added
- Fixed some bugs
Загальна інформація
версія 8.5.1 (228)
дата завантаження 2016-06-18 05:17
Розмір 15.21 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-06-18 08:18:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

надсилати SMS повідомлення

Дозволяє програмі надсилати SMS-повідомлення. Це може спричинити неочікуване стягнення плати. Шкідливі програми можуть надсилати повідомлення без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(256)
3.8★ 76%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2014/03/08 08:28
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |