HRS App
3.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

У людей часто трапляється так що вони виявляються в незнайомих містах без попереднього плану маршруту і його опрацювання, в такій ситуації найважливіше - швидко знайти місце для ночівлі, при цьому, само собою, бажано знайти його дешевше і з кращим сервісом. Якраз в цьому додаток HRS App і готово вам допомогти! Знайдіть готель, почитайте відгуки, дізнайтеся розцінки і як далеко від вас він розташований! Чи не ночуйте в місцях обраних випадково, дуже часто погано обраний готель може зіпсувати не тільки враження від міста, а й від усієї поїздки в цілому, тому захистіть свої емоції і спогади!
Додаток з'явилося досить давно, але на перших парах мало деякі недоробки і могло комусь не подобатися, сьогодні ж, його переробили капітально. Розробники подбали про що, принципово переробили дизайн, додали масу корисних функцій. Тепер ви дуже просто зможете забронювати готель безпосередньо з програми! Попрацювали і з навігацією, що дозволить швидше знайти вибране місце. Розробники дуже сподіваються що додаток сподобається вам і готові відповісти на будь-які питання та опрацювати всі раціональні пропозиції, які вони чекають на пошту mobile@hrs.de


Реклама

завантажити HRS App 8.20.1 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
In this release we added Clean & Safe labels for hotels which have demonstrated enhanced protective measures to help mitigate the spread of COVID-19 within their properties.

For recommendations and suggestions, please contact office@hrs.com
Загальна інформація
версія 8.20.1 (8200101)
дата завантаження 2020-08-09 03:23
Розмір 13.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

ENABLE_NOTIFICATION

ENABLE_NOTIFICATION

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

A4S_SEND

A4S_SEND

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.9★

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2014/03/05 10:38
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |