Avocado
4.4 (14)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Додаток є веселим, приватним і абсолютно безпечним для закоханих пар, які завжди хочуть знаходиться на зв'язку! Відправляйте один одному повідомлення, обмінюйтеся календарями і списком своїх справ, відправляйте різноманітні зображення і малюйте на них те, що вам захочеться! Тепер ваша кохана людина буде постійно поруч з вами, так близько, як ваш телефон під рукою! Ви будете залишатися на зв'язку в будь-якому місці і в будь-який час. Це справжнє простір створене для вас двох, в якому ви будете почувати себе як вдома. Інтерфейс додатку дуже зручний і виконаний в приємних для ваших очей тонах. Якщо ви у відрядженні, або просто волею випадку опинилися далеко від вашої другої половинки, Avocado допоможе вам відчути присутність коханої людини, незважаючи на відстань у тисячі кілометрів! Залишайтеся на зв'язку і любите один одного, не дозвольте віддалі стати перешкодою!


Особливості програми Avocado:

  • Швидкий, конфіденційний і безпечний обмін повідомленнями між двома персонами!
  • Обмін фотографіями і картинками! На яких ви можете малювати всілякі ескізи і каракулі!
  • Загальний список розкладу дня, ви завжди будете знати чим займається дорогою вам людина і чим він буде займатися пізніше!
  • Загальний календар для планування зустрічей, подій, спільного відпочинку, пікніка і т.д.
  • Відсилайте один одному веселі смайлики і поцелуйчики!
  • Розширена система шифрування даних і налаштування безпеки!

Реклама

завантажити Avocado 2.65 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
☆ Hi, everyone. Things always get crazy around Valentine's Day! We're finding out about bugs at a greater rate as things get closer to the holiday. These ones seemed pretty important so this update has even more fixes for some crashes and some subscription fixes, too.
Загальна інформація
версія 2.65 (90)
дата завантаження 2015-02-17 13:51
Розмір 11.77 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-02-17 15:54:12
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

записувати аудіо

записувати аудіо

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(14)
4.36★ 87.17%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2014/02/25 09:13
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |