Валентин Париж живі шпалери
4.2 (148)

Валентин Париж живі шпалери

Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Париж уже не одне сторіччя вважається одним з найромантичніших місць в які можуть хотіти потрапити закохані, незабутня атмосфера, прекрасні пейзажі і багато іншого тепер доступно на вашому робочому столі! У бібліотеці програми ви знайдете безліч високоякісних фонових зображень для домашнього екрану вашого смартфона (планшета). Тепер, кожен раз при використанні свого пристрою ви будете бачити симпатичні шпалери і ваш настрій стане позитивним і романтичним! У меню програми ви зможете управляти настройками і персоналізувати його під себе. А саме вибирати самі фонові шпалери, потрібні вам живі анімації, налаштовувати швидкість їх руху та реагування на торкання по екрану. Також є функція активації музичної композиції при натисканні на центр екрану, яку можна також налаштувати в меню, відрегулювати гучність або відключити. Встановити додаток на ваш пристрій можна двома простими способами. Ви можете використовувати його в якості звичайних стандартних шпалер, вибравши їх в меню налаштувань вашого пристрою, або ж просто натиснути на іконку програми в меню і вибрати "активувати"! Завантажуйте додаток і зробіть фон вашого екрану унікальним і романтично святковим!


Особливості програми Валентин Париж живі шпалери:

  • Додаток, який допоможе пожвавити ваш нудний домашній екран смартфона (планшета)
  • Вибирайте для себе десятки можливі фонових зображень високої якості!
  • Додавайте до шпалер веселі та романтичні анімації у вигляді літаючих сердечок! Які змінюють швидкість і траєкторію польоту при торканні по сенсорному екрану!
  • Керуйте і надайте телефону додаток під себе!

Реклама

завантажити Валентин Париж живі шпалери 1.2 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.2 (12)
дата завантаження 2015-04-28 05:52
Розмір 7.32 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-04-28 09:00:00
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(148)
4.23★ 84.59%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2014/02/14 08:38
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |