Joyfe - безпечні знайомства
4.1 (61)

Joyfe - безпечні знайомства

Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Додаток Joyfe - безпечні знайомства розроблено тими хто чудово розуміє що користувачам потрібно від знайомств, розуміє всі плюси і мінуси схожих проектів і саме тими хто зміг створити щось нове і оригінальне!
Додаток створено за простим принципом - ви максимально зможете ділитися з іншими людьми інформацією про себе, свої захоплення та звички, при цьому збереження цієї інформації гарантована, вона ніколи не потрапить до рук зловмисників які можуть скористатися нею з метою нашкодити комусь.
Зловживання величезними обсягами особистої інформації - іменну цю проблему Joyfe і вирішує, тому що це саме те що потрібно багатьом, це саме та межа яку часто людина не хоче переходити, але не цього разу!

Реєстрація та подальше використання додаток абсолютно безкоштовні, а завдяки унікальному шифруванню даних все ваше спілкування і особиста інформація будуть під надійним захистом! Більше того, щоб зареєструватися вам буде потрібно тільки адресу електронної пошти, не більше того. Практично всі конкуренти наполегливо намагаються дізнатися номер вашого мобільного, місце розташування і безліч інших непотрібних даних, сервісу Joyfe це не потрібно, ні сьогодні, ні завтра!

Додаток автономно, тому вся переписка, дзвінки та інше спілкування не виходить за його межі, вам не запропонують ніякої синхронізації з контактами, профілями в соціальних мережах або десь ще, все що відбувається в Joyfe залишається в Joyfe!

У найближчому майбутньому в додаток вмонтують спеціальні повідомлення які будуть самоліквідуватися через деякий час після відправлення, так що від вас не залишиться навіть логів!

Крім іншого в додатку Joyfe - безпечні знайомства вас чекає:

  • дуже зручний і прекрасно працює пошук по можливих знайомствам
  • просто і зрозумілий інтерфейс
  • висока швидкість роботи програми
  • широкі можливості для редагування профілю та багато іншого!

Реклама

завантажити Joyfe - безпечні знайомства 1.1.8 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.1.8 (8)
дата завантаження 2014-01-29 09:04
Розмір 8.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-27 13:06:29
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

записувати аудіо

записувати аудіо

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(61)
4.11★ 82.25%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2014/01/30 12:03
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |