Soundwave
4.4 (13)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Тепер пошук нових пісень стане більш цікавим заняттям. На спеціальній карті ви можете обвести в коло цікавить вас місце, вулицю, будинок і ви побачите хто в цьому місці слухає в даний момент музику і яку саме. Ви зможете створити свій власний простір з музики, яка вас оточує по всюди, а ви могли навіть не здогадуватися. Ви можете запрошувати в додаток ваших друзів через соціальні мережі, такі як Facebook. Завдяки спеціальному фільтру в додатку, ви можете вибирати вподобану музику і зберігати її в обрані, а ті які не сподобалися додати в чорний список, щоб вони більше не з'являлися в пошуку. Якщо ви хочете легко і при цьому цікаво займатися пошуком музики, то Soundwave це те, що вам потрібно, завантажуйте програму безкоштовно!


Особливості програми Soundwave:

  • Ви можете спокійно продовжувати слухати свою улюблену музику, в той час як Soundwave буде автоматично відстежувати ваші улюблені треки і додавати їх у ваш профіль.
  • Ви можете бачити плейлисти ваших близьких і фільтрувати їх відображення.
  • Карта музики: тепер ви зможете дізнатися хто що слухає навколо вас, просто проведіть по карті на потрібному вам місці коло і ви побачите всіх, хто в даний момент там слухає музику і побачите яку саме!
  • Ви можете ділиться своїми треками з друзями, а також запрошувати друзів у додаток через соціальні мережі.


Реклама

завантажити Soundwave 4.10.16 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 4.10.16 (4210032)
дата завантаження 2015-12-25 07:16
Розмір 10.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-12-25 09:18:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

читати налаштування синхронізації

Дозволяє програмі читати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, визначати, чи програма Люди синхронізується з обліковим записом.

читати статистику синхронізації

Дозволяє програмі читати статистику синхронізації облікового запису, зокрема історію синхронізацій і обсяг синхронізованих даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

вмикати й вимикати синхронізацію

Дозволяє програмі змінювати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, вмикати синхронізацію програми Люди з обліковим записом.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

MANAGE_DOCUMENTS

MANAGE_DOCUMENTS

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(13)
4.43★ 88.5%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2014/01/14 08:21
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |