VSCO Cam ®
4.5 (67)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

При розробці програми VSCO Cam ® до нього підійшли дуже культурно і системно, намагаючись орієнтуватися на ті моменти, які будуть насправді цікаві користувачеві. Але перераховувати їх варто по порядку! Говорити про те навіщо в принципі створюють ті чи інші камери - сенсу немає, це і так зрозуміло кожному, а от їх особливості це зовсім інша справа!

Головне і основне на що варто звернути у випадку з даним додатком це приголомшуюче якість одержуваних знімків, такого на андроиде ви ще не бачили! Домогтися це вийшло завдяки інноваційним технологіям обробки, що дозволяє отримувати рівні, практично елегантні знімки найвищої якості!
Так само, за допомогою дуже зручного і простого у використанні слайдери ви зможете міняти інтенсивність практично кожного настроюваного параметра, а їх тут повним повно! І саме завдяки цьому з камерою можна провести тонке налаштування, що тільки доповнить і так прекрасні результати, але всі ці фільтри працюють ненав'язливо, так що ви ніколи не зможете зіпсувати знімок. Так само при редагуванні отриманого знімка ви завжди зможете порівняти його з вихідним варіантом, що дозволить відразу побачити чи варто це робити, нічого особливого, але дуже зручно!


Інші особливості додатки VSCO Cam ®:

  • Велика кількість вже встановлених пакетів для роботи з фотографіями і ще більше доступно для завантаження
  • Зручна навігація і спеціальні фільтри допоможуть швидко знайти і почати роботу з потрібним вам знімком
  • Можливість створювати бібліотеки
  • Спеціальні утиліти для перегляду зображень
  • Камеру можна прив'язати до геолокації, дату і час та іншим цікавим нюансам
  • Величезний простір для творчості і робота з соціальними мережами і сервісами
  • Натхнення забезпечено!

Реклама

завантажити VSCO Cam ® 215 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
Thanks for creating with VSCO! We regularly release updates to improve your experience. Update to the latest version of the app for access to our newest presets, editing tools, and inspiring content. For a list of all bug fixes, please visit vs.co/update.

If you'd like help with any issues, please visit vs.co/help.
Загальна інформація
версія 215 (100004330)
дата завантаження 2021-05-05 06:49
Розмір 48.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

ACCESS_MEDIA_LOCATION

ACCESS_MEDIA_LOCATION

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

записувати аудіо

записувати аудіо

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки VSCO на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(67)
4.47★ 89.44%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2014/01/02 08:54
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |