MySender
3.9 (43)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Навіщо це потрібно, запитають багато, і в чомусь будуть праві, тому що сьогодні SMS відходять у минуле, на кожен телефон з андроидом можна поставити ICQ, Skype, WhatsApp та інші месенджери, це дозволить спілкуватися з іншими людьми абсолютно безкоштовно, але це працює тільки якщо вони вже встановили аналогічну програму, в іншому випадку писати буде нікому. Так що незамінним плюсом SMS повідомлень завжди був той факт що відправити їх можна на будь-який мобільний пристрій будь-якого оператора з будь операційною системою, тому люди продовжують ними користуватися.
Цей додаток дозволяємо вам відсилати SMS зі своїх серверів, при цьому вони будуть підписані вашим номером, відповідно отримувач буде знати хто його прислав! Ну і найголовніше - вартість всі цього. При реєстрації ви відразу отримаєте 25 повідомлень в подарунок, абсолютно безкоштовно, ось уже одна причина зробити це, а далі ви зможете купувати можливість відправляти необмежену кількість SMS за дуже низькі суми.
Для прикладу - 45 рублів на місяць або 120 рублів за 3 місяці - стільки коштує необмежену кількість повідомлень, на мій погляд - прийнятно.

Так само цікавою особливістю цього додатка є фотохостинг, на який ви зможете закачувати свої фотографії і ділитися ними зі своїми друзями, так що крім SMS ви отримаєте безкоштовне простір для завантаження фотографій, саме те що потрібно для товариських людей, які люблять ділитися своїми враженнями.


Особливості програми MySender:

  • дуже дешеві SMS повідомлення
  • повідомлення може отримати будь-який мобільний пристрій
  • повідомлення відправляються безпосередньо з вашого номера
  • відсутня будь реклама
  • можливість додавати акаунти таких програм як ICQ, Google Talk, Facebook та інші, кількість зростатиме
  • безкоштовний фотохостинг

Реклама

завантажити MySender 1.6.7 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
Исправление багов, связанных с непоступлением средств при оплате через Google Play
Загальна інформація
версія 1.6.7 (325)
дата завантаження 2017-10-16 14:01
Розмір 10.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати текстові повідомлення (SMS або MMS)

Дозволяє програмі читати SMS-повідомлення, які зберігаються на пристрої чи SIM-карті. Програма може читати всі SMS-повідомлення, незалежно від вмісту чи рівня конфіденційності.

редагувати текстові повідомлення (SMS або MMS)

Дозволяє програмі писати в SMS повідомлення, які зберігаються на пристрої чи SIM-карті. Шкідливі програми можуть видаляти ваші повідомлення.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

змінювати контакти

Дозволяє програмі змінювати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть видаляти контактні дані.

отримувати текстові повідомлення (SMS)

Дозволяє програмі отримувати й обробляти SMS-повідомлення. Це означає, що програма може відстежувати чи видаляти повідомлення, надіслані на ваш пристрій, навіть не показуючи їх вам.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

надсилати SMS повідомлення

Дозволяє програмі надсилати SMS-повідомлення. Це може спричинити неочікуване стягнення плати. Шкідливі програми можуть надсилати повідомлення без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

набирати номери телефонів напряму

Дозволяє програмі набирати номери телефону без вашого відома. Це може спричинити неочікуване стягнення плати чи здійснення дзвінків. Зауважте, що це не дозволяє програмі набирати екстрені номери. Шкідливі програми можуть здійснювати дзвінки без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

читати статистику синхронізації

Дозволяє програмі читати статистику синхронізації облікового запису, зокрема історію синхронізацій і обсяг синхронізованих даних.

читати налаштування синхронізації

Дозволяє програмі читати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, визначати, чи програма Люди синхронізується з обліковим записом.

вмикати й вимикати синхронізацію

Дозволяє програмі змінювати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, вмикати синхронізацію програми Люди з обліковим записом.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(43)
3.9★ 78.06%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2013/12/02 08:15
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |