QR-сканер штрих-коду
3.7 (182)

QR-сканер штрих-коду

Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Даний QR-сканер відрізняється від інших своєю швидкістю дії. Тепер отримати потрібну вам інформацію з QR-коду стало набагато простіше. Все що вам потрібно, це відкрити програму, навести камеру на потрібний вам QR-код і на екран буде моментально виведена інформація. Немає необхідності фотографувати код або натискати кнопку «сканування». Якщо в QR-коді зашифрований текст, то він тут же з'явиться на екрані. Якщо в ньому зашифрована-яка посилання, то ви можете відразу перейти по ній. Коли QR-код зберігає більше інформації, то за допомогою меню можна виконати вже потрібні вам дії. Тепер ви швидко зможете подивитися інформацію про продукти, з рекламних щитів і т.д. Всі переглянуті вами раніше QR-коди залишаються в історії переглядів, також можна їх переглянути на карті.

Особливості програми QR-сканер штрих-коду:

  • Швидке і інтуїтивне додатки для смартфонів і планшетів, що дозволяє зчитувати QR-код
  • Не потрібно більше робити знімки коду, або натискати в додатку кнопку сканування, очікуючи результат. Просто наведіть камеру на потрібний вам QR-код, сфокусуйтеся та інформація тут же виявиться на екрані.
  • Додаток вимагає встановлену на смартфоні камеру з автофокусом
  • Відсканованими QR-кодами ви можете поділитися зі своїми друзями в соціальних мережах Facebook, Twitter, Google Plus, а також електронною поштою.
  • Цей додаток доступно до скачування абсолютно безкоштовно!

Реклама

завантажити QR-сканер штрих-коду 3.1 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 3.1 (4)
дата завантаження 2013-11-21 16:54
Розмір 922 KB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-27 11:33:21
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

читати веб-закладки й історію

Дозволяє програмі читати історію URL-адрес, які відкривалися у веб-переглядачі, і всі закладки веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не може застосовуватися веб-переглядачами третіх сторін або іншими програмами з можливостями веб-перегляду.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати журнал викликів

Дозволяє програмі читати журнал дзвінків пристрою, зокрема дані про вхідні та вихідні дзвінки. Програми з таким дозволом можуть зберігати дані журналу дзвінків. Шкідливі програми можуть надсилати дані журналу дзвінків без вашого відома.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(182)
3.71★ 74.13%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2013/11/22 10:53
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |