Clashot
3.4 (38)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Попит на інформацію в інтернеті зростає з кожним роком, більше того, саме цікаве найчастіше відбувається раптово і професійні ЗМІ не можуть відобразити це, тому попит на приватні знімки зростає теж, більше того, з ростом технологій такі фотографії стають більш ніж прийнятними. Даниною цьому процесу і стала безкоштовна програма Clashot, яка усуває бар'єри між вашою фотографією і кінцевим покупцям, дозволяючи вам продавати свої знімки без будь-яких вкладень і труднощів. Крім продажу програма має засоби для редагування фотографій і безпосередньо для їх зйомки.

Це дуже цікавий проект який являє собою еволюцію застаріваючих фотобанків, які володіли деякими мінусами, наприклад складною системою відбору та чимось на зразок іспитів для можливості завантажувати свої фотографії. Але один з лідерів цієї галузі (Depositphotos) прийшов до висновку що пора все міняти, зробивши знижку на якість фотографій і прибравши будь-які рамки по відбору бажаючих продати свою творчість. Головна мета додаток - продавати ваші фотографії, причому абсолютно будь-які, нехай покупець сам вирішує що йому потрібно, а що ні, ваша ж завдання - завантажувати фотографії в бібліотеку і чекати прибутку! Якщо раніше завантажуючи фотографію куди-небудь ви чекали лише увагу своїх друзів і позитивні відгуки, то тепер до цього можуть додатися і невелике фінансову винагороду ;)

Особливості програми Clashot:

  • повністю безкоштовні проект
  • дуже просто зареєструватися без будь-яких конкурсів
  • інтеграція в соціальні мережі для спрощення реєстрації
  • завантаження фотографій з мобільного відбувається вкрай просто
  • меню і все необхідне завжди під рукою
  • наявність статистики ваших продажів
  • можливість стати покупцем фотографій інших користувачів
  • вивести зароблені кошти - легко і просто
  • дуже зручні повідомлення


Прийшов час заробляти на тому що просто приносить вам задоволення ;)


Реклама

завантажити Clashot 3.2 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Нове в цій версії
Improvements and bug fixes
Загальна інформація
версія 3.2 (70)
дата завантаження 2018-02-27 15:28
Розмір 11.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
SET_DEBUG_APP

SET_DEBUG_APP

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

flash

flash

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(38)
3.43★ 68.68%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2013/10/21 06:46
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |