Календар Удачи
2.5 (54)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Сам по собі календар являє собою набір прогнозів на кожен день для всіх знаків зодіаку, але це не звичний багатьом нудний прогноз, це справжній позитив який доступний вам зовсім безкоштовно.

Користуватися додатком дуже просто - запускаєте його, вибираєте свій знак - читаєте веселе пророкування, посміхаєтеся і починаєте свій день ;) Не випробовуйте долю, випереджайте її! Хто попереджений, той захищений, як кажуть, так що не упускайте таку гарну можливість. Причому всі пророкування дуже короткі і просто позначені на календарі спеціальними знаками, розшифровка яких є трохи нижче.
Більше того, запускаючи програму ви отримуєте попередження про те що це не більше ніж розвага і розробник не несе ніякої відповідальності за розбіжність прогнозу з тим що вас чекає насправді. Зважуючи всі ці факти можна задатися цілком конкретним питанням - навіщо тоді це все?

Причин кілька, в першу чергу, і про це вже говорилося - це розвага, не більше ніж, а друга причина - це відмінна можливість заздалегідь налаштуватися на правильний лад, якщо прогноз підходить під ваш стан сьогодні або ж просто проігнорувати його, якщо з якої- то причини він вас не влаштовує, люди ж самі вершать свою долю, так що не варто чіплятися до цього календариком, до того ж не факт що все так і залишиться, можливо вже в найближчому оновленні вас чекає багато нового і цікавого, але вирішувати вам; )


Реклама

завантажити Календар Удачи 1.0.001 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 1.0.001 (1)
дата завантаження 2013-10-08 20:15
Розмір 1.27 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.1+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-27 10:27:29
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

доступ до додаткових команд постачальника даних місцезнаходження

Додаток зможе отримувати доступ до додаткових команд постачальника геоданих. Можливе втручання додатка в роботу GPS або інших джерел геоданих.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

записувати аудіо

записувати аудіо

RECORD_VIDEO

RECORD_VIDEO

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінювати контакти

Дозволяє програмі змінювати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть видаляти контактні дані.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати журнал викликів

Дозволяє програмі читати журнал дзвінків пристрою, зокрема дані про вхідні та вихідні дзвінки. Програми з таким дозволом можуть зберігати дані журналу дзвінків. Шкідливі програми можуть надсилати дані журналу дзвінків без вашого відома.

записувати в журнал викликів

Дозволяє програмі змінювати журнал дзвінків пристрою, зокрема дані про вхідні та вихідні дзвінки. Шкідливі програми можуть стирати чи змінювати журнал дзвінків.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(54)
2.54★ 50.72%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2013/10/09 09:05
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |