xCore Antivirus
4 (364)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

опис:

Мобільний телефон сьогодні (або планшет) стали невід'ємною частиною нашого життя, поступово туди переїжджає весь електронний контент, який вже давно не обмежується фільмами і музикою, тут люди зберігають багато особистої інформації, контенту по роботі, паролі, дані з кредитних карт і багато іншого, так що наявність надійного антивіруса стало пріоритетним завданням для багатьох, саме тому і з'явилася програма xCore Antivirus.
У даному випадку розробник готовий гарантувати високий рівень захисту вашого телефону або планшета на андроиде, які зможуть більш не турбуватися про всіляких шкідливих програмах, віруси або шпигунів. Антивірус так само перевіряє всілякі рекламні надбудови які все частіше з'являються в безкоштовних додатках і теж можуть містити небажані компоненти, що дозволяє попередити появу вірусів і зараження вашого пристрою.

Вбудовані системи виявлення дозволять повністю перевірити карту пам'яті і вбудовану пам'ять пристрою, а так само можуть сканувати їх всякий раз коли там з'являється щось нове. Само собою не забули і про захист в інтернеті, яка спирається на спеціальні фільтри, що забезпечують гідний захист під час вашого перебуваючи в інтернеті, де так само розвелося велика кількість сайтів, готових атакувати. Приємним доповненням послужить можливість заблокувати будь-яку соціальну мережу, якщо вона вам заважає або сайт для дорослих, що допомагає з чистою совістю віддавати пристрій дітям.

Особливості програми xCore Antivirus:

  • примусове блокування соціальних мереж і сайтів які вам не подобаються
  • можливість перевіряти архіви
  • висока швидкість перевірки без негативного впливу на працездатність пристрою
  • оновлення вірусних баз не вимагає великих обсягів трафіку
  • можливість включати фільтр для SMS повідомлень
  • дуже зручний інтерфейс
  • велика кількість настоянок і широкий набір функцій
  • безкоштовний період для тестового використання

Реклама

завантажити xCore Antivirus 2.3 для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

Загальна інформація
версія 2.3 (10)
дата завантаження 2015-09-14 12:49
Розмір 729 KB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-09-14 15:51:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

набирати номери телефонів напряму

Дозволяє програмі набирати номери телефону без вашого відома. Це може спричинити неочікуване стягнення плати чи здійснення дзвінків. Зауважте, що це не дозволяє програмі набирати екстрені номери. Шкідливі програми можуть здійснювати дзвінки без вашого підтвердження, за що з вас стягуватимуться кошти.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

PROCESS_INCOMING_CALLS

PROCESS_INCOMING_CALLS

переадресовувати вихідні виклики

Дозволяє програмі обробляти вихідні дзвінки та змінювати номер для виклику. Такий дозвіл дає програмі змогу відстежувати, переадресовувати чи блокувати вихідні дзвінки.

отримувати текстові повідомлення (SMS)

Дозволяє програмі отримувати й обробляти SMS-повідомлення. Це означає, що програма може відстежувати чи видаляти повідомлення, надіслані на ваш пристрій, навіть не показуючи їх вам.

отримувати текстові повідомлення (MMS)

Дозволяє програмі отримувати й обробляти MMS-повідомлення. Це означає, що програма може відстежувати чи видаляти повідомлення, надіслані на ваш пристрій, навіть не показуючи їх вам.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

читати текстові повідомлення (SMS або MMS)

Дозволяє програмі читати SMS-повідомлення, які зберігаються на пристрої чи SIM-карті. Програма може читати всі SMS-повідомлення, незалежно від вмісту чи рівня конфіденційності.

редагувати текстові повідомлення (SMS або MMS)

Дозволяє програмі писати в SMS повідомлення, які зберігаються на пристрої чи SIM-карті. Шкідливі програми можуть видаляти ваші повідомлення.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

писати у веб-закладки й історію

Дозволяє програмі змінювати історію чи закладки веб-переглядача, які зберігаються на пристрої. Програма може стирати чи змінювати дані веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не можуть застосовувати веб-переглядачі сторонніх розробників чи інші програми з функціями веб-перегляду.

читати веб-закладки й історію

Дозволяє програмі читати історію URL-адрес, які відкривалися у веб-переглядачі, і всі закладки веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не може застосовуватися веб-переглядачами третіх сторін або іншими програмами з можливостями веб-перегляду.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(364)
3.98★ 79.53%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2013/10/08 14:12
Інші програми для ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB

ASUS Memo Pad HD7 8 GB версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 196.8 x 120.6 x 10.8 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |